Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mihez kezdhetnék fogyóban van...

Mihez kezdhetnék fogyóban van az élelmiszerünk és a pelenkánk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 13:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

13:50-nek ritka az ilyen segítőkész ember.Nálam 5-re vizsgáztál emberségből.

Én így nem tudok segíteni,de írd le milyen élelmiszered van otthon,liszt,tojás,tej,búzadara....stb és hátha ki tudunk okoskodni neked valami ételt.Sokszor az ember nem is tudja hogy mennyi mindene van egy egyszerű kajához:D

2011. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
40%

Az országban sokan feltehetnék még ezt a kérdést...Nem akarok rosszmájú lenni,de élelemre,pelenkára nincs pénz,viszont netre van?....Megértem hogy nehéz helyzetben vagy kérdező,egyedül biztos nem könnyű.Próbálj meg érdeklődni az önkormányzatnál,vagy ahogy előttem irták,vöröskereszt,vagy karitativ szervezetek,valami csak van.

Annak a válaszolónak ,aki egyből,önzetlenül segitene:nagyon szép tőled,de sajnos a mai világban sok a csaló,aki félrevezet másokat,ezért nem szabad megbizni senkiben,főleg igy ismeretlenül...

2011. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mikor kapsz pénzt legközelebb?

Számold ki legközelebb, hogy havi szinten mennyi pelenka kell, és azt rögtön a csp-ból egyszerre vedd meg, hogy többé ne járj így! Most én is az utolsó pillanatban vettem még egy csomaggal, mert nem lett volna elég hétfőig.


Menj be az önkormányzathoz, és kérj átmeneti segélyt, vagy egyszeri segélyt, nem tudom, mi a neve konkrétan, de itt szoktak adni, ha valaki megszorul!

2011. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat , irtam privátba!

Válasz : liszt,búzadara,spagetti tészta.

2011. márc. 30. 15:07
 15/22 anonim ***** válasza:
Igen,egy korábbi válaszolóval egyet értek...nagyon sok család nehézségekkel küzd,ahol még net sincs(mert nem engedhetik meg maguknak).Látatlanban én sem szívesen segítek senkinek...2 gyerekes anyuka
2011. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én is szívesen segítek. Már volt rá példa, hogy tudtam ezen az oldalon keresztül segíteni egy ikres édesanyának pelenkaügyben. Nagyon jó érzés volt és ő bizony valóban rá volt szorulva.
2011. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Internetről : 2 éves hűségnyilatkozatom van , amiből még vissza van fél év . Eddig nem volt gond a fizetésével . De mult hónaptól nagyon nehezen vagyunk . Dolgozni szívesen elmennék , ( lenne is hova) ,de elinduló pénzem nincs így nem tudok . Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 30. 15:42
 18/22 anonim ***** válasza:
13.38-as vagyok. Már 1x-2x segítettem itt édesanyának, aki hasonló helyzetbe került. Pedig én is egyedül nevelek egy 4 és egy másfél éves gyereket. De ha tudok segítek. Nem 5-6 db pelenkán és annak a postaköltségén fog múlni. Én csak így tudok segíteni. Eddig szerencsére nem futottam bele olyanba, aki átvert volna. Igyekszem körültekintő lenni....
2011. márc. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én sem akarok rosszmájú lenni,de valaki itt a gyakk-on,rendszeresen kéreget pelenkát,mert "elfogy" meg "nem tellik rá"illetve az egyik női fórumoldalon is van valaki aki állandóan más emberek jóindulatára hagyatkozva kér,és kap is,állítólag van párhuzam ..
2011. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Van ám :)
2011. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!