Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák! A párotok...

Anyukák, kismamák! A párotok mi mindenben segít nektek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a baba, kisgyerek körüli teendőkre... pl. pelenkázás, etetés, fürdetés, altatás...stb. Esetleg van háztartási munka amit néha megcsinál helyettetek? :-) Kiveszi a részét ezekből a teendőkből, vagy inkább "kimarad" belőle?
2011. márc. 24. 17:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A gyerekek körül mindenben segít, már 4,5 év gyakorlata van, így elvárható szerintem :) A fürdetés ált. az ő dolga, de persze közben a keze alá dolgozom :)

A házimunkát egyelőre megcsinálom én, nagyon ritkán szoktam csak megkérni, hogy csináljon meg valamit, mert magától persze nem jut eszébe semmi, a szemét le vitelén kívül :)

Amíg még itthon vagyok a kicsivel, szerintem természetes, hogy én megcsinálom a házimunkát, és nem tőle várom el 10-12 óra meló után, hogy pl. mosogasson el vagy porszívózzon fel.

De ha már én is melózni fogok, akkor változtatni kell majd a "játékszabályokon", na az még egy szép, hosszú menet lesz szerintem :)

2011. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Van egy 15 éves lányunk, 18 hónapos lányunk, 4 hónapos kisfiunk.A férjem 9re jár dolgozni, addig eljön velünk bevásárolni,hazahoz minket,segít kipakolni, amég elpakolok vigyáz a kicsikre.Délután 4 fele már itthon van, eszik,segít nekem ha kell valamit, játszik a kicsikkel,addig én tudok pihenni, vagy a nagylányommal beszélgetni,szoliba menni vele, stb... Utána együtt megfürdetjük a két babót,lefektetjük őket,utána mi is csicsilunk :-)

Hétvégén pedig többet segít.

30.N

2011. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
7, 11 éves lányok, 2 éves fiú. A picit megfürdeti, felöltözteti esténként. Segít ágyneműt cserélni, takarítani, bevásárol rengetegszer helyettem. A nagy szülői értekezletére Ő jár, a kicsiére én. Ha kell, felmos, felsöpör, de soha nem mosogat, tereget, nem pakolja be a mosógépet, nem vasal, de nem is várom el tőle:) Szerintem éppen eleget segít!
2011. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!