Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy felesleges drága babakocsit venni?

Figyelt kérdés
Állítólag, mert "úgysem használod ki".De mi az, hogy úgysem használod ki??? Nincs erre napi használati díj, ami megtérülne, nem igaz?:S Amúgy meg szerintem mindenki a lehetőségeihez képest a legjobbat veszi meg a babájának...
2011. márc. 21. 07:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A babakocsi klasszikusan az a termék, amit utólag kellene megvenni. Amikor még csak terhes vagy, nagyon nehéz beletrafálni, hogy a te életedhez és a babádhoz melyik kocsi a legjobb. (pl itt is volt az oldalon kb egy hónapja egy anyuka, hogy megvette álmai babakocsiját, és kiderült, hogy nem fér be a liftbe, mert túl széles)

A másik meg: tényleg nem fogod kihasználni. Hiába szerepel a leírásban vagy ezer funkció, ha nem lesz rá szükséged. Én pl talán egyszer használtam a szúnyoghálót, pedig falun lakunk. Vagy az állítható tolókart. A napfénytetőt.

És amikor végiggondolod, hogy a 40ezres babakocsi ugyanazt tudja, mint a 150ezres, akkor szerintem igenis felesleges a drágát megvenni.

2011. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Na jó, elárulom:)

99 990-ért vettük a babakocsit akciósan. (amúgy valahol 130 000 lett volna)

Szerintem így nem volt drága, ahhoz képest, hogy a nevesincs babakocsik, amihez majdnem ugyanolyan felszereltség van, 69 900 Ft-ba kerülnek és ki tudja meddig bírják....ja és sok pl. dögnehéz...


És egy minőségi babakocsit jó áron el tudsz adni, de egy "semmilyet" használtan mennyiért?


Na mindegy. Én ezen a véleményen vagyok, csak kíváncsi voltam itt mindenkiére. Úgy érzem, hogy jól döntöttem.

Köszönöm.

2011. márc. 21. 11:49
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én 3 éve 20 ezerért vettem babakocsit, két évig használtuk majdnem, és semmi bajom nem volt vele. Na persze, ha annyi pénzem lett volna, hogy nem számít, akkor egy Stokkét vettem volna, de nem volt mindegy, hogy egy nullával több vagy kevesebb. Nem éreztem magam ettől prolinak, vagy nem is tudom minek kellett volna még, a célnak tökéletesen megfelelt a kocsi, még súlyra sem volt vészes, pedig emelgettem épp eleget buszra fel, buszról le.
2011. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nézd, én egy nevenincs babakocsit vettem, ami mellesleg tényleg a nehezebb fajta, más kérdés, hogy nekem ilyen is kellett. 40.000 ft volt, ennél többet nem voltam hajlandó rászánni.

Azt te tudod, neked mi éri meg, és mi nem, viszont értsd meg, hogy nem mindenki úgy vesz babakocsit, hogy "hú, megveszem, aztán majd milyen jól el tudom adni". Jó esetben 2 évig használod, ha lesz kistestvér, tovább is, és akkor hidd el, a te 100 rugós kocsid a felét sem fogja érni. Nézd meg az aukciós oldalakat is, baromira nem megy a babakocsieladás, mindenki panaszkodik.

Aztán engem zavarna, hogy vigyáznom kell a kocsira, mert ha széthajtom, hogy adnám el?

Szóval én pl eleve úgy vettem meg, hogy nem fogom eladni.

2011. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Persze, én sem úgy vettem, hogy az eladására gondoltam (az csak példa akart lenni), sokkal inkább a használatra. Második gyereknek is jó lesz ez a kocsi, akkor már nem fogok újat venni. De ha véletlenül mégsem jönne össze a második baba, akkor adom el csak.


Igazából önmagam megnyugtatására írtam ki a kérdést, hogy nem vagyok hülye, hogy ennyiért megvettem :D Köszönöm a válaszokat ismét :))

2011. márc. 21. 14:40
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem 100 felett kezdődnek a valóban drága babakocsik. Na azok tényleg nem mindig jobbak, mint a 100 körüliek.

A miénk is 100 volt 4,5 éve, kuponos akcióval 70-ért vettük a Brendonban és abszolút megérte az árát!

A 2. babával használjuk, nyúzzuk nap, mint nap, ráadásul tök xarok itt az utak, úgyhogy kap rendesen :)

De tök jó és még a mai napig is megdicsérik, hogy milyen jól néz ki :)

2011. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!