Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes babás vagyok idáig a...

5 hetes babás vagyok idáig a maternát szedtem, de a gyomrom nem birja. Mijen más vitamint lehetne szedni ami kevésbé drága? Elevitre gndolok . Ajánjatok valamit a védönöm szerint felesleges szednem.

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az Elevit párti vagyok.Mindkét gyermekemmel azt szedtem,most is azt szedem.Valaki szedi még mellé a Magne B6-ot.Én azt nem ismerem.Az Elevit kb.2000 forint.
2009. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van az Elevit, Gravidia, Hipp Natal, kérdezd meg árukat és aszerint válasz, én elevitet szedtem de abba hagytam mert hatalmas székrekedést okozott nálam,így át álltam a Hipp Natalra. Az áraik kb. mind 3-ak egyformán mozog +- 300ft.

A MagneB6-ot az orvos keményedésre, görcsölésre szokta ajánlani,mert ha azt is szeded a terhesvitamin mellet akkor kisebb az esélye hogy idő elött tágulsz.

34 heteske

2009. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! veled egyidős babás vagyok én is és én mondtam pont tegnap a dokimnak hogy az eurovit kismamavitamint szedem. Azt mondta rendben az is nagyon jó. 60 darabost vettem az volt 2500 ft. Szerintem árban is nagyon jó és nekem semmilyen gondot nem okoz. Én szedtem Elevitet az előző terhességnél de rögtön hiztam és szorulásom volt tőle. Van 30 darabos kiszerelésben is az olyan 1600 ft körül van ezért szerintem a 60-as kifizetődőbb. Minden benne van plussz kivan egészitve halolajjal ami nagyon kell. Remélem tudtam segiteni.
2009. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A filmtablettákat az én gyomrom sem bírja, nekem a Pregnavit terhesvitamin vált be + Magne B6. Az első gyerkőcömmel semmit sem szedtem, és ő is makkegészségesen született meg, és most sem beteges.
2009. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!