Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor jön el az a pillanat,...

Mikor jön el az a pillanat, amikor bemész egy pedagógushoz beszélni?

Figyelt kérdés
Meddig nyeled az ordító igazságtalanságokat, kivételezést?
2011. márc. 19. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én egyszer pont besétáltam az öcsémék osztályába(mint minden nap, mikor még egy suliba jártunk) és pont arra érkeztem, hogy a tanítónéni épp megszégyeníti az öcsémet az egész osztály előtt egy nyamvadt helyesírási hiba miatt.

De nagyon szemét volt, igazi jelenet volt. Az öcsém amúgy jeles tanuló volt. Na, ő ezt nem mesélte el otthon, én viszont igen, erre pl emlékszem, hogy bement az anyukám, névnapja is volt a tantonéninek, vitt virágot. Természetesen tudtuk, hogy mikor nem értenek egyet a tanárral, fontos volt nekik, hogy érezzük: mellettünk állnak az igazságtalanságban. Mind a ketten tanárok vagyunk mára egyébként.

2011. márc. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amikor a szép kicsi lányom , "kedves" osztálytársai írnak nekem MSN-en hogy miért jár a drágám miniszoknyába,és miért rakja ki a mindenét?! Én szép nőiesen ki x-eltem a beszélgetést, fogtam a 3 hónapos babámat ,és a 17 hónapos csajszimat egy melegítőben és sportcipőben bementem az ofőhöz, és megmondtam neki hogy ha nem tesz valamit a lányokkal, hogy a saját életükkel foglalkozzanak akkor én megyek el a szüleihez :-) Aztán beszélt velük, de hogy be volt trottyozva az ofő, még jó, hogy nem én beszéltem velük.

30.N

30.N

2011. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!