Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a pillanat babáddal...

Melyik az a pillanat babáddal kapcsolatban, amikor elöntenek az anyai érzések, hogy jaj, de szeretem őt?

Figyelt kérdés
Én imádom nézni ahogy alszik, olyan védtelen, olyan kisbaba. 14 hós. A kedvencem mikor lefekszünk aludni, akkor ő úgy alszik el hogy belém kucorodik kiskiflinek (tudjátok nagy kifli kis kifli), de totál nekem nyomja a kis fenekét, mindig arra gondolok hogy talán az anyaméhre emlékezteti őt ez a póz. :) Mikor megszületett sokáig úgy aludtunk el hogy fogtam a kis kezét, úgy imádtam, és ő már dormolt is. :)
2011. szept. 3. 16:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 14 hónapos, olyan aranyos, nekem simogatja a hajam amikor alszik. Amikor pedig olyanja van kapok egy-egy puszit is, ( már igazi cuppanósat) olyankor megtudnám zabálni. Egyébként ő is szeret kifliként aludni velem!
2011. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem 3 éves és másfél éves gyerekeim vannak (15 hónap a korkülönbség). nagyon sokszor elönt ez az érzés. amikor öltöztetem őket, a kicsit pelenkázom, mindig puszi és ölelés a vége, de a legjobban akkor hatódom könnyekig (naponta többször), ha egymást megölelik, puszilják, vagy segítik. délelőtt egymás kezét fogva rohangáltak (tök maguktól találták ki) én meg csak néztem őket... igen, a legjobban attól érzékenyülök el, ha kimutatják az egymás iránti szeretetüket!
2011. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom 3 hónapos és én akkor olvadok tőle, amikor rám mosolyog. Tündéri. :)
2011. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Akkor csal örömkönnyeket a szemembe a 15 hós kislányom, amikor teli arccal óriásiakat kacag. Ő a nevetéstől gyengül el én meg ő tőle :))).
2011. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Kis korkülönbséges a két gyermekem,nincs 11 hónap közöttük. Kicsi most 2 éves, a nagy 3 éves. Imádom mikor megölelik egymást puszilgatják egymást. Vagy amikor a kicsi lányom kiabál a fiamnak gyere segííts,ő meg rohan oda hozzá. Vagy amikor édesdeden elalszanak egymás mellett,és csak nézem őket,h mennyire szépek és milyen tökéletesek:-))

Vagy amikor a kislányom kitárja a karját és ugy rohan felém,mikor hazaérek munkából,vagy a fiam duzzogása ilyenkor.

Mikor nagyokat kacagnak,vagy babanyelven diskurálnak egymással.

2011. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem is az altatásnál vannak ilyen érzéseim,bár több is van de mindíg csinál valami olyat hogy könnybe lábad a szemem:) Az én fiam 2-éves és sokat beszélünk már párbeszédben ezt is nagyon élvezem!
2011. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Amikor megölel, huncutul mosolyog, puszit ad, alszik.

Leginkább ilyenkor. És a nagy kifli - kis kifli nálunk is megy! :-))

(17 hós)

2011. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak lehetnek!

Az enyém is szokja a nagyobb nővérkéket ölelgetni, és a barátnőmnek van egy ugyanennyi idős kislánya és mikor vele ölelkeznek a fiammal hát megzabálni valók.

Valóban ezek a pillanatok amiért érdemes élni. Ugye? :))

2011. szept. 5. 13:13
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Lányom szeretete jeléül az orrát az orromhoz teszi és közben nagyokat sóhajt, ilyenkor elolvadok én is. A legjobb, amikor mondjuk halat eszik és utána is ezt csinálja, és a jó nagy sóhaj igazán halszagú... Na olyankor nem csak elolvadok, hanem megszakadok a nevetéstől is. :)
2011. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi lányom most 1 éves.Imádom ahogy a kis kezeivel megfogja az arcom és a szájához húzza,bújik,bújik és aztán "végig nyalja" az arcom (puszit ad).Vagy amikor rám néz a hatalmas barna szemeivel és mosolyog,vagy elalvás előtt szorosan hozzám bújik és még sorolhatnám.Egyszóval úgy ahogy van elolvadok tőle minden egyes nap.Imádom!
2011. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!