Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a pillanat babáddal...

Melyik az a pillanat babáddal kapcsolatban, amikor elöntenek az anyai érzések, hogy jaj, de szeretem őt?

Figyelt kérdés
Én imádom nézni ahogy alszik, olyan védtelen, olyan kisbaba. 14 hós. A kedvencem mikor lefekszünk aludni, akkor ő úgy alszik el hogy belém kucorodik kiskiflinek (tudjátok nagy kifli kis kifli), de totál nekem nyomja a kis fenekét, mindig arra gondolok hogy talán az anyaméhre emlékezteti őt ez a póz. :) Mikor megszületett sokáig úgy aludtunk el hogy fogtam a kis kezét, úgy imádtam, és ő már dormolt is. :)
2011. szept. 3. 16:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Amikor az orrát az orromhoz nyomja, és piszézik! Most tanult meg puszit adni, de még csak olyan nyalogatós puszi (10 hónapos! Na, olyankor teljesen elolvadok, amikor a kis kezeivel megfogja az arcom, oda húzza magához, és puszit ad! Velünk alszik, és ahogy ébreszt minket reggel, az is nagyon aranyos! Nekem simogatja az arcom, apukájához meg mindig oda bújuk, és átölelteti magát vele! Imádni valóak ezek a kis törpök!
2011. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Picit más. Tudjátok, én mindig féltem, ezek az érzések elmúlnak, ahogy nőnek, de eddig még nem szerencsére. És biztatnak, hogy higgyem el meg is fognak maradni mikor már nagyok is.

A nagy kisfiunk 6 éves, ma kezdte a sulit. Ő jól volt, én tartottam a könnyeimet. Hiszen már milyen nagyfiú az én imádott kisfiam. :-) Sokszor ha csak rénézek, és épp koncentrál, vagy épp pihen is meghatódok, mikor segít valakinek, vagy bohóckodik, imádom, ahogy alszik leírhatatlan. A nézései, ölelései, mikor felteszi az okos kis kérdéseit... sorolhatnám. No azért kitud hozni a sodromból, de szerencsére napi szinten még mindig sokszor érzem azt a kimondott imádást iránta. Kislányunk iránt ugyanígy. Ő pedig a kis anyuka, aki segít, jön a boltba velem, és az előzőek amit fiunknál is írtam...

2011. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Minden pillanatban, amikor rá nézek! Egyszerűen IMÁDOM!!!!

3 hós a kisfiam.

2011. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

7 hónapos a kisfiam és folyton csodálom :)

Olyankor imádom a legjobban amikor rám mosolyog vagy a kezét nyújtja felém,hogy vegyem fel.:)

2011. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
11 hónapos.Amikor hangosan kacag, a könnyekig tudnék hatódni.És amikor altatom, és a kezemben van, puszilgatom a homlokát, ringatom, mert most ilyen időszaka van, hogy igényli.A múltkor amikor elaludt, csak néztem azokat az aprócska kezeket, végignéztem a kis testén, láttam, ahogy megmozdul néha a cumi a szájában.Szorította magához a szundi kendőjét..Olyan picike, olyan védtelen! Esküszöm, megkönnyeztem!Ő külön szobában alszik, a sajátjában, nappal is, éjjel is, soha nem aludtunk együtt.Képtelen lennék úgy aludni, mert félnék, álmomban megrúgom, leütöm, ráfekszek, stb.De este be szoktam hozzá menni halkan, amikor már alszik, és nézem.Teljesen el tudnék olvadni!Vagy amikor nagyon fáj valamije, krokodil könnyeket hullajt, és a dundi könnycsepp végig csorog a pofiján.Ilyenkor is meg tudnám enni!Ezeket emeltem ki, de teljesen oda vagyunk érte!
2011. szept. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! A krokodil könnyeket hullat azt a kifejezést arra használják, ha valaki megjátsza a fájdalmat, színészkedik:)


7 hós a pici lányom és megkönnyezni akkor szoktam amikor hangosan kacag, amikor látom a szemében a szeretetet és a csodálatot amikor szopizás közben mélyen a szemembe néz, amikor mélyen alszik és kifehéredik a kis pofija álmában... Na meg még sorolhatnám! Egyszerűen ő az életem értelme!

2011. szept. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
amikor alszik, meg amikor "szerelmesen" mosolyog
2011. szept. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
4,5 hós a lányunk, amikor nagyon teli szájjal mosolyog azt imádom, de leginkább akkor hatódom meg, amikor este még félálomban van egy etetés, aztán vállra veszem büfiztetni, de ilyenkor már szinte sose szokott. Viszont ahogy állok vele a sötétben a csendes szobában és hangosan, békésen szuszog...olyankor kész vagyok. :)
2011. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

5 hónapos a kislányom és amikor egymásra názünk,mosolygunk ..és a pillantásában szeretet van....

leírhatatlan...


amikor apával puszilkodnak:)

2011. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2011. szept. 8. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!