Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsi ügyben kérnék...

Babakocsi ügyben kérnék segitséget?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen babakocsit szeretnék, ebben a szinben. Tud nekem valaki ebben segiteni? Debrecenben, vagy hol lehet kapni? Itt neten utána jártam, de nem sok sikerrel. Az ára a Bergon Lux-nak tényleg 50 felett van ? Olyan kellene amihez mózeskosár és hordozó is van. És lehetőleg árban ne legyen 50 ezer :) Alig használt is érdekel, ha a közelben van.


2011. márc. 17. 12:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
A Pierre Cardine kocsikra esküszök!
2011. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

A Pierre Cardin kocsik sok kivánnivalót hagynak maguk után.Mérnök ismerősm mondta első ránézésre,hogy a kerekei nagyon elvannak tolva!És mit ad isten??Nézd végig az internetet és tele lesznek a fórumok,kiesett a kereke a PC-m nek témákkal,meg nem jó a kereke a PC-m nek témákkal,stb.

Én személy szerint nem tudok megérteni embereket akik fix kerekű babakocsit vesznek.A barátnőmét már toltam,BORZALOM!!!Ha megfogadsz egy tanácsot,menj be egy bababoltba,ahol van bolyggós háromkerekű kocsi,bolygós négy kerekű kocsi,és fix négy kerekű kocsi,és told őket!!De nem ám előre hátra,hanem hanyarodj velük,próbálj kikerülni dolgokat!Ki fogod tépni a hajad a fix kerekestől,5 m amég megfordul,bekanyarodik bárhol,még egy 3 kerekes,meg egy jobb 4 bolygó kerekes ugyanezt HELYBEN megteszi.És igen fontos a kocsi súlya is,nekem van egy fém vázas pierre cardinom többek között...hát mit mondjak,mire hazaérek a sétából izomlázam van,izzadok,meg minden bajom van tőle.

2011. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok,egyébként én meg a nagy felfujható bolygókerekes 3 kerekűekre esküszöm!!!Ugy tudsz vele manőverezni a legkisebb helyen is,mint semmi mással,egy álom tolni,NEM IGAZ HOGY INSTABIL,szerintem falura tökéletes,olyan mint egy tank,átmegy MINDENEN.Az elül bolygókerekes 4 kerekűekkel az a baj hogy ha télen a megfagyott buckák bemennek a két kerék közé,akkor nem könnyű tolni.Ha nagyon a 4 kerekűekhez ragaszkodsz akkor olyat aminek elöl szimpla bolygókereke van.Ha kérdésed van nyugodtan kérdezz,linkelj,majd alkotok véleményt.

Egy 4 babakocsis anyuka

2011. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
56%
2011. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ez hogy tetszik?újszülött kortól 3 évesig ajánlott, nekünk ilyen van és csakis ajánlani tudom,most 27 ezer helyett csak 17 ezer, nézdd meg
2011. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

2 gyerekkel volt rengeteg kocsink, bőven van tapasztalatom.

Ami a legjobban bejött, az a 3 kerekű, felfújhatós, aminek az első kereke bolyog.

Fix kerekesem nem volt, csak a sógornőmékét toltam, de egy rémálom volt. Nem csak a kanyarodás, de akár csak egy tócsa kikerülése is. Emelni kellett, áh....


Amit az utolsó linkelt, nem ajánlom. Tescoban lehet kapni, alig van súlya a kocsinak, ami nagyon nem jó dolog.


Én azt mondom, egy jó kocsi súlya 10 kg körül van. Ezt nem fújja fel a szél, de még emelhető kategória.

2011. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ilyen van. ezek is jók: [link]

[link]

[link]

2011. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
12:54 es vagyok,a 15:37 es ugyanazt irta mint én,igaza van!Az előttem lévő linkek közül esetleg a 3.ik az ami jó.
2011. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
a 19:03-as válaszolót kérdezném, nektek milyen kocsitok van?
2011. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Pierre Cardin ps 647(szar)

Giordani 3 per 8 (elmegy)

Jane powertwin(imádom)

Jane slalom(imádom)

Sétáltattam gyereket már Peg perego plikoban,Peg perego gt3ban,Bergon xspr ben,bergon a.luxban,colettoban.Szóval tapasztalat az van:-)

2011. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!