Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jó babakocsi? Segítsé...

Melyik a jó babakocsi? Segítséget kérnék!

Figyelt kérdés

Hármas ikreinket várjuk,7 hónapban vagyunk.

Ideje babakocsit venni,de hármasikreknek nehéz mert ugy szeretnénk mint az ikerbabakocsi hogy egymás mellet legyenek.segítenétek?Tippek,linkek,ötletek!

Mi csak ezt találtuk: [link] de ez eléggé tré.

Tippeket,Linkeket várnák,előre is köszi!


2010. okt. 2. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez már tem tré:


[link]

2010. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én beszélgettem egy hármasikres anyukával, egyszerre vettünk a Brendonban egyforma babakocsit. Ő egy ikerkocsihoz vett egy ugyanolyan fajta szimpla babakocsit, és valahogy össze lehet csatlakoztatni a kettőt. De azt nem tudom, hogyan csinálták, mármint gyárilag vagy otthon eszkábálták össze.

Ezekről van szó:

[link]

[link]

Nekem is ilyen van, mármint az egyszemélyes, és vízszintesig fektethető, bár a leírásban valamiért nem ez szerepel.

2010. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van! : [link]
2010. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd h egymás mellett legyenek?Én a kettessel sem férek el a járdán,mindig úttesten megyünk.De tapasztalom,h ha még szélesebb lenne egy üléssel,akkor szinte nekünk jönnének az autóval.Vannak olyan babakocsik,amiknél egy kar segítségével tudod az üléseket állítani,úgy h kettő egymás mellett,egy pedig vele szemben.Megpróbálom megkeresni.
2010. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

No,hát az ebay-en elég sokat találtam,egymás mellettit is.Bár én az ebay-hez nem értek,de nagyon sokan csinálják itt a gyakorikérdéseken magyar anyukák is,érdeklődj esetleg utána h hogy megy ez.Itt a link:


[link]

2010. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!