Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsi ügyben kérnék...

Babakocsi ügyben kérnék segitséget?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen babakocsit szeretnék, ebben a szinben. Tud nekem valaki ebben segiteni? Debrecenben, vagy hol lehet kapni? Itt neten utána jártam, de nem sok sikerrel. Az ára a Bergon Lux-nak tényleg 50 felett van ? Olyan kellene amihez mózeskosár és hordozó is van. És lehetőleg árban ne legyen 50 ezer :) Alig használt is érdekel, ha a közelben van.


2011. márc. 17. 12:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lebeszélni, csak a tapasztalatomat mondanám el.

A babakocsiknál fontos szempont hogy üresen mennyi kg.De azt is figyelembe kell venni hogy hol laksz, milyen közlekedési eszközökkel jársz,mert pl ha buszoznod kell akkor elég nehéz megemelni a babával együtt.

Én is az 50 kilómmal nem igazán tudtam volna emelgetni a tizenx kilos kocsit plusz a babát.én is bejártam több üzletet szebbnél szebb kocsikat akartak rámbeszélni, több 100 ezres összegekért.

De mondom ez csak az én véleményem.

Ha használt is szóbajöhet akkor nézz szét a vatáran, teszveszen stb oldalakon.

remélem tudtam segíteni

2011. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
én szétnéznék még, mert ez gáz kocsi. bocs. brendonba vannak jó kocsik, persze nem kell ott megvenni, de példának jók
2011. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vok.a vaterán találtam neked ilyen kocsit hordozóval plusz ajándék kiskáddal 28 ezer ft-ért.nézdd meg.Baján van
2011. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket. Nem nagyon járnánk busszal, vidéken lakunk. Már annyit megnéztünk, de még mindig döntés képtelen vagyok. Kerekek szempontjából a bolygósitható kerék mennyire jó? Nem adja fel hamar a szolgálatot?
2011. márc. 17. 12:21
 5/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem, köszi szépen, fent vagyok, és megnézem :)
2011. márc. 17. 12:22
 6/23 anonim ***** válasza:
1 és 3 válaszoló vagyok.szerintem nagyon jó a bolygósÍtható kerék, könnyebb vele közlekedni, mert amelyik nem olyan, akkor minden kanyarnál emelni kell.
2011. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Soha az életben mégegyszer nem vennék ilyen nagy batár,nem bolygókerekes babakocsit!!!!Ne hidd hogy egy könnyebb,aluvázas,dizájnos,bolygókerekes babakocsi nem megy át tűzön vízen,mert igenis átmegy,csak jól kell kiválasztani!!!!Mutassak példákat amiket msotmegvennék?


[link]


[link]


[link]

2011. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Hasonló babakocsink van!

Alapvetően semmi gond nincs vele,hiszen a funkcióját betölti!

Nagy ,ennek köszönhetően a baba sokáig kényelmesen elfér benne fekve!

Nagy a pakolós része alul,na ennek sokszor hasznát veszem!

Kíváló terepen,viszont aminek elönye van,általában van hátránya is!

Mivel nagy,alig lehet betuszkolni a kocsiba!

Dombon felfele nagyon nehéz tolni,lefelé szinte elhúz a kocsi!

A miénk nem bolygosítható,de jól irányitható!

Üresen is nagyon nehéz!

cserébe kapsz egy masszív srapabíró kocsit!

2011. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, és a válaszokat. Nyár végén születik a bébi és télire is szeretném ha a sok ruha ellenére is kényelmesen beleférne a kocsiba.
2011. márc. 17. 12:35
 10/23 anonim ***** válasza:

Igen amiket belinkeltél,azok tényleg jobbak!

Érdemes megnézned őket!

2011. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!