Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő aki soha nem...

Van itt olyan nő aki soha nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 15:29
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim válasza:
100%
jah tuti ő az, én is írtam neki xd :D
2011. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
28%
Egy dolgot nem értek...Akik tűzzel-vassal a gyerek ellen vannak, mit keresnek ebben a kategóriában???
2011. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
88%
Miért talán a gyereket nem akarós kérdéseket a számitástechnika vagy főzés témakörben kéne írni? Aki nem akar gyereket és érdeklik az ezzel kapcsolatos írások azok a divat témakörben keressék az ilyen kérdéseket vagy mi? Ez az utolsó védekezés, hogy háhá mivel ide is írsz akkor tuti hogy titokban minden vágyad a gyerek... A főzés témakörbe is betévedek néha, meg a valláshoz vagy akárhova pedig azok sem érdekelnek. Arról nem is beszélve hogy a főoldalon minden látszik, sőt még emailt is kapok az érdekes kérdésekről és szerintem mások is. Nem mentegetőzök csak el kéne kezdeni gondolkozni.
2011. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
86%
Talán azért kedves utolsó mert ezt a kérdést a családi kapcsolatok kategóriából rakták át ide 38 válasz után,emellett a kérdés azokat szólítja meg akik nem szeretnének tehát logikus és egyértelmű hogy az is fog.
2011. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
0%
Jajj, de ingerültek vagytok kislányok! :D
2011. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
94%

Köszönöm a bókot:),de ingerültséget nem találtam.


45/N

2011. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
75%

Akinek anyagi gondjai vannak, az attól még szeretheti a gyerekeket és tud jó tanácsokat adni. Nem értem miért ne írhatna ide bárki, ez a témakör sem korhoz, sem gyerekszámhoz nincs kötve.

Én pl. bírom amikor a gyerekektől több bölcsességet hallok, mint egy felnőttől, a gyerekkorom kb. abból állt, hogy unokaöcsémmel játszottam, tanítottam számolni, amikor még kicsi volt stb, szóval nekem semmi gondom velük, de mire nekem saját otthonom lesz, akkor lesz gyerekem, de 30 fölött én nem szülök, ez biztos, szóval dolgozom rajta,hogy így alakuljon, de a dolog azért reálisan nézve könnyen lehet, hogy nem úgy alakul, ahogyan tervezem és könnyebb úgy lenni,hogy nem is akarom, nem dől össze a világ, ha nem jön össze, pozitív ember vagyok.

2011. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
14%

talán a 1612es írta, hogy a gyerek érdekében nem szüli meg a gyereket---ezt nem értem

Szerintem ha valaki nem akar gyereket, magánügy.

De tényleg, ha elhatározta, minek írogat olyan oldalra, ahol leginkább mindenáron gyereket akaró nők vannak, illetve olyanok, akik már évek óta próbálnak gyereket összehozni?

Miért csodálkoztok, hogy leszólnak titeket?

Mire jó, hogy hergelitek egymást, hogy "de jó, hogy te se akarsz gyereket". Mire mentek ezzel?

2011. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem abban van a hiba,akit ez hergel. Akkor lenne jogos, amit mondasz, ha beszólogatna a babára váróknak és stb. Nem hinném,hogy azért mert ők többségben vannak, másoknak a véleményét nem illik tiszteletben tartani. Ugyanannyi tiszteletet és végigolvasást érdemel az is,aki babát szeretne és az is, aki nem szeretne.
2011. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim válasza:
55%
ott a pont
2011. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!