Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő aki soha nem...

Van itt olyan nő aki soha nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 15:29
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
72%
de sajnos a te rossz génjeid öröklődnek majd, vagy már öröklődtek is 74% ;)
2011. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 16:17


Egyetértek.. Most itt mindkét oldal támadja a másikat. Nem vagyunk egyformák, van, aki szeretne, van, aki nem. Miért nem lehet elfogadni a másik véleményt is? Ehelyett itt vitáztok, meg le-fel pontozgattok..:)

2011. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
87%
De ezt így általánosságban azért nem jelentheted ki hogy az élet nem élet gyerek nélkül (tudom, szerinted, de akkor is általánosítás), max. úgy helyes a mondandód, hogy a !te életed! nem élet gyerek nélkül. Valaki másnak meg tökre nem hiányzik az életéből egy gyerek, és konkrétan csak nyűg lenne.
2011. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
85%

Na ugye hogy volt értelme a moderátoros álláshirdetésnek! :)

Egyébként felesleges a pontozgatás és veszekedés. Aki nem érzi magát elég erősnek, vagy nem fér bele az értékrendjébe, az ne vállaljon gyereket. Én sem fogok. Akinek a gyerek a boldogság, az vállaljon. Itt azokat keresték, akik nem akarnak gyereket, ezért nem kell a propaganda azok részéről, akik ezt ellenzik.

2011. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
84%
csak nem a te érdemed, hogy törölgetik a 74%os válaszait? :P
2011. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként meg a kérdés az volt, van-e olyan nő, aki soha nem akar gyereket. Erre megjelenik a sok "nekem kell, nem élet az élet, hibás vagy, pfúj" emberke.
2011. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
100%
jah ez, az nem az volt a kérdés. Amúgy én sem azt írtam, hogy nem akarok tutira, csak azt, hogy ebbe mocskos rablóbanda világba nem szívesen, saját magamat féltem, hát még a picurkát hogy félteném!!
2011. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért pontoztak le mert a kérdés nem az volt hogy milyen ez a sztori vagy hogy akarsz-e gyereket.
2011. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
89%

Én csak az egyik 74-est "varázsoltattam" el, örülök, hogy lassan elkezdik ezt az oldalt megszabadítani a trolloktól.

Egyébként mennyivel jobb az, ha valaki csak kényszerből, a társadalmi obligációk miatt vállal gyereket? Egy válaszadó írta, hogy egész nap a járókában lenne a gyerek, ami egyértelműen káros lenne neki. Akkor miért kellene neki vállalnia gyereket? Nálam sem férne bele, mert valószínűleg dadus nevelné fel, és alig látna engem. Vagyok annyira felelősségteljes, hogy belássam: nem vagyok alkalmas szülőnek. Ha ezt többen beismernék maguknak, nem lenne annyi elkallódott gyerek.

2011. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
73%

szerintem egy friss kérdést ő tett fel amúgy, a 74es

nézzétek: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

oda is írtam, hogy szerintem ő:P

2011. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!