Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő aki soha nem...

Van itt olyan nő aki soha nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 15:29
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
24%

Igen,sok nő van itt is aki nem akar gyereket,az ő figyelmükbe ajánlom a 15:38-as hozzászólást!!!


15:38!Még nem késő babát vállalni:-))))

2011. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
66%
Van! Mire megszületne meg iskolába kerülne rajta kívül csak gádzsókkal járna egy osztályba. Kinek hiányzik ez? A munkahely meg lakás témákat nem boncolgatom, azt már leírták előttem... 38/N
2011. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
35%
Ez az egyik legmeghatóbb történet, amit olvastam.. De legalább a párod ott van neked, ez azért egy kis vigasz.. Én annyira szeretnék gyermeket, de a párom még csak az esküvőről sem akar hallani(pedig tényleg oda vagyunk egymásért már 3 éve).. Félek ezen fog elbukni később a kapcsolatunk..
2011. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
75%
Ja és ha annyira sajnálják magukat a példában szereplő emberek akkor simán örökbe is fogadhattak volna. Hiszen a szülők azt reklámozzák, hogy a szülőség az önzetlen dolog. Akkor miért csak a saját gyerek jó?
2011. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
24%
Én azt kívánom aki most azt írja nem akar gyereket,ne is legyen neki,senki nem akarja hogy szüljetek DE az tény hogy belőletek hiányzik valami ami természetes kellene hogy legyen!Az anyai ösztön! Nem normális dolog gyereket nem akarni ilyen gyenge kifogásokkal mint nincs lakás meg pénz!
2011. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
82%
és az milyen beteg ember aki lenéz másokat mert nem szülnek bele egy gyereket a bizonytalanba, nem játszanak más ember életével ...
2011. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
70%
74%-os szerintem meg gondolkozhatnál, mielőtt olyan embereket sértegetsz, akit nem ismersz.
2011. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
77%
így van!!! Mi jogon törsz te pálcát mások feje felett??? Ki vagy te, hm?? Nagyon okos vagy, ha te meg a bizonytalanba szülnél egy gyereket, a semmibe, a nulla forintba, mikor még saját magad is majdnem, hogy éhezel
2011. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
69%

Én. Szeretem a saját kis önző életemet élni, utazgatni, a barátaimmal szórakozni járni esténként, kötetlenül élni. Ezért lettem vállalkozó, senkitől sem függök, a magam ura vagyok. Számomra a gyerek csak egy lánc lenne, aki miatt beleszorulnék egy olyan szerepbe, amitől borzongok: a lekötött házifeleség szerepébe. Nem gondolom, hogy akkora veszteség érne, hiszen rossz szülőből már van elég, és én is az lennék nagy eséllyel. Ha mégsem, akkor is rengeteg jó szülőt hagynak el úgy a gyerekei, hogy feléje sem néznek többé, hálátlanok, néha gyűlölik is.

Nem fogok egyedül maradni halálomra, mert rengeteg barátom van, és könnyen ismerkedem, és csak azért nem lesz gyerekem, hogy átadjam a génjeim.

2011. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
ha lenne a bankszámlámon elég pénz egy jól menő vállalkozásom meg egy házom egy tartalék lakással szülnék. de ezek nincsenek meg. ezért nem akarok gyereket. sokat nélkülöztem. nem kivánom senkinek ahogy engem az iskolában kiközösitettek a ruházatom és a lyukas csizmám miatt.
2011. febr. 25. 16:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!