Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólsz a Sába névhez?

Mit szólsz a Sába névhez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 11:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Ez a macskánk neve :))) Mint lánynév, nem tetszik, sajnálom :(
2011. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

elég nagy kiszúrás lenne ilyen névvel élni!

Képzeld el magad különféle egyszerű élethelyzetekben Sába névvel!

2011. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik szerintem nagyon szép! Csak a társadalom nem fogadja el, nemtudom miért...
2011. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, vannak sokkal rosszabbak is. De azt a veszélyt rejtheti, hogy első hallásra mindenki Sárának érti.
2011. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Ismerősöm a Sára rokonát becézi így. Nem rossz különben:)
2011. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Néhány napja 2 nekem nagyon tetsző fiúnévről tettem fel ugyanezt a kérdést, mert kisfiút várok. Egyik sem túl gyakori, de mindkettő kedves hangzású, könnyen kimondható név. Csupa negatív visszajelzést kaptam. Hogy lehet ilyen névvel élni? Kitolás a gyerekkel, stb...

Most tettem egy próbát hasonló eredménnyel. Csak most tudom, mi van a valóságban. A lányomat Sábának hívják. 12 éves nagyon szép kislány, és nagyon szereti a nevét.Bárhol bemutatkozik, mindenkinek nagyon tetszik a neve. Tudja viselni bármilyen élethelyzetben, egy percre sem okozott neki gondot, hogy így hívják, inkább büszke rá. És még senki sem értett félre.

Tudom, hogy mindenkinek joga van a véleményéhez, nem is kérdőjelezem meg ezt. Csak kérek mindenkit, hogy először ízlelgesse egy kicsit a kérdésekben szereplő nevet, ne alkosson elhamarkodott véleményt.

Szóval a kérdésem egy kicsit off, ezért elnézést kérek mindenkitől.

2011. febr. 23. 12:48
 7/35 anonim ***** válasza:
Én egy kisvárosban élek, és itt szokás minden nevet félreérteni ami nem Jóska vagy Mari, ezért gondoltam erre egyből:) Egyébként nekem is egy olyan lánynév tetszik, amit teljesen leszólnak, hogy szörnyű (Küllikki)
2011. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
A fiúnév mi? Nem láttam azt a kérdést szerintem, megírnád?
2011. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, nekem még ízlelgetve is az jut az eszembe, hogy egy ismerősöm kutyáját hívták így. Épp ezért én el nem tudnám képzelni a saját lányom neveként.

Ha egy szubjektív véleményre vagy kíváncsi, akkor akárhogyan ízlelgeti az ember, akkor is szubjektív véleményt fog írni. Az pedig, hogy nektek és a lányotoknak tetszik, szerencsés, de nem hiszem, hogy anno azért adtátok neki ezt a nevet, mert mindenkinek tetszett. Az a lényeg, hogy nektek tetszik, az összes többi vélemény pedig le van ejtve. Nem?

2011. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Szép a Sába név.


Engem is érdekelne, mi a fiúnév, megírod? :)

2011. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!