Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A GYED-em nettó 62. 000 Ft....

A GYED-em nettó 62. 000 Ft. Az új adótörvényeknek köszönhetően, és a családi adókedvezménynek több lesz, vagy kevesebb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 12:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, köszönöm a hozzászólásodat! mit irigyled azt a büdös 20.000 Ft-ot?

140-ből élünk 3-an! Neked egy havid mi? Azért vagy ennyire jóindulatú?

2011. jan. 25. 14:16
 12/17 A kérdező kommentje:

Figyelj drága ha annyira jól menne hidd el nem panaszkodnék, és nem osztanék szoroznék.

ÉS tudd te tünemény NINCS VÁLASZTÁS! Vagy így kapja a férjem a fizetését, vagy KIRÚGJÁK! Vagy legyen álláskeresésin a TE állambácsinak befizetett pénzedből??? Az több mint ez a fika huszas havonta amin itt pörögsz!

2011. jan. 25. 14:20
 13/17 A kérdező kommentje:

Inkább azoknak tarts szent beszédet akik milliókat sikkasztanak a KÖZÖSBŐL ! Nekik nem mersz, mert csak ilyen van kéznél mint én?

Marha rosszul esik, és soha nem írok több kérdést ide, mert mindig vannak ilyen emberek, akik a kommentjeikkel megbántják a másikat.

2011. jan. 25. 14:30
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem kell vele foglalkozni. Aki nem volt benne sosem, az nem tudja, hogy sajnos vannak olyanok, akik rákényszerítik az adócsalásra a munkavállalót, mert vagy becsületesen éhen hal, vagy csal, hogy megmaradjon a munkája.

Megértem a 78%-os válaszolót is valahol, de mindaddig, amíg a vezetés azzal van elfoglalva, hogy minél több hatalmat szerezzen, és minél több pénzt csináljon MAGÁNAK, addig nem lesz jobb a világ. Mindenki úgy keresi a pénzt ahogy tudja. Sajnos.

2011. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%

Én teljesen egyetértek a 14.03-as válaszolóval.

Ezt a rendszert azoknak találták ki, akiknek a fizetéséből levonják az adót rendesen. Most valamivel kevesebbet fognak adózni.

Ha arról van szó, hogy fizetni kell, akkor senki nem akar fizetni, de ha pénz kell, akkor mindenki tartaná a markát?!

2011. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%
Kedves kérdező, csak tisztázni akartam a helyzetet, hogy te is érezd a helyzet furcsaságát. Azt nem tudom, min kaptad fel ennyire magadat, én megadtam neked a tiszteletet és egy rossz és hazug szó nem hagyta el a számat (ellentétben veled). De szólj, ha valahol valami nem igaz, amit irtam, szivesen visszavonom, hogy megnyugodj. Addig meg te is add meg a tiszteletet a neked válaszolóknak. Köszönöm.
2011. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsóval!!!
2011. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!