Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tini anyukák vannak itt?

Tini anyukák vannak itt?

Figyelt kérdés

16-18évesekre gondoltam.

hogyan alakult az életetek a baba után? az apukával együtt vagytok? külön éltek a szülőktől? sulival mivan? mennyi pénzből éltek havonta? menyi idős a pici? és te?


én 18éves vagyok és 3hónapos rehes. igaz én 19elmúlok mire megszületik a pici, és az érettségit is letudom tenni vigan. csak érdekel hogy veletek mi a helyzet.


2011. jan. 11. 14:27
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

*terhes


bocsi csak siettem.

2011. jan. 11. 14:28
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
én 19évesen szültem....az érettségim meg van és a szakmunkás vizsgám is! :) 1éves múlt a fiam!A párommal 7éve vagyunk együtt......már házasok vagyunk!Mi elég jól élünk....külön a szülőktől!(igaz albérletben de nagyon jól kijövünk a pénzből!a párom jól keres) :)
2011. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
18 múltam 2hetes a babóm.párommal együtt vagyunk,nyáron gyorstalpalón csinálok szakmát.nagyon boldog vagyok.
2011. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok, párom 22. Jövőhónapban szülök. A párom már dolgozik én sajnos nem tudtam még befejezni a sulit. Idén érettségiztem volna de feküdnöm kell a baba miatt. A szüleimmel élünk. Havi 180.000-200.000. körül.
2011. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
19 et töltöttem mikor a babám már 2 hónapos volt. leérettségiztem,szakmát pedig idén szeptemberbe fogok elkezdeni tanulni.Párommal együtt vagyunk már majdnem 6 éve,és az ő szüleinél lakunk. Egyenlőre ők állják a rezsit mivel párom csak idén végez,ha talál munkát akkor 30 ezret fizetünk a rezsibe.A babának mindent megtudok venni a gyesből és csp-ból,sőt még maradni is szokott.
2011. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
18és fél voltam mikor megszültem a ksifiamat.Most várjuk a kistesót még csak 10 hetesek vagyunk,és 4 éve vagyunk eggyütt.Én most októberben múltam 20.Elég jól kijövünk pénzből télen szorosabbra vesszük a gatyát a fűtés miatt de nem nélkülözött sosem semmiben a fiam.A sulit pedig most fogom befejzni estin.
2011. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Le a kalappal a kis kismamák előtt. Én 21 éves vagyok és nem vállalnám be a picit, még szakma és érettségi mellett sem. Egyenlőre nekem a karrier az első, meg bár a barátom biztosított, hogy ha becsúszna egy kis jövevény ő fölvállalná és mindent megtenne, hogy nekünk jó legyen... Én ennek ellenére nem alapozom az életem Rá. Ha neki úgy tetszik akkor kereshet másik nőt és elhagyhat, akkor meg tényleg gondban lennék, mert anyukámnak nincs annyi pénze, hogy még egy babát is fenntartson.


Sok sikert mindenkinek!

2011. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi volt a döntő, hogy ilyen korán beválaljátok a babát?
2011. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
16:21 es válaszoló vagyok. Az abortusz nálam szóba se került,csak is abban az esetben ha a baba betegen született volna vagy az életemet veszélyeztette volna.És amúgy is fiatalon szerettem volna anya lenni.
2011. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok, 20 mire a baba meglesz. Párom 26 éves. 3 éve vagyunk együtt, 2 éve eljegyzett, áprilisban lesz az esküvő. Érettségim, szakmám is van. Dolgozom, mellette vezetem a háztartást, (főzök, mosok takarítok). Ketten együtt elég jól keresünk, már sokat félretettünk a babóra,kb havi 300.000-ből kell kijönnünk. Van egy kis házunk a szülei telkén, teljesen különálló, csak az udvar közös. Mindenki nagyon várja a babát, már amugy is szerettünk volna, csak egy évvel később, de ő előbb akart jönni. :) Ilyen körülmények között szerintem már is boldogan vállalt volna babát...
2011. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!