Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen szempontok szerint...

Milyen szempontok szerint választasz óvodát, ha nagyvárosban laksz és sok ovi van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően oda veszik fel a gyereket, ahova területileg tartozik és mindenki annak örül, ha egyáltalán felveszik, mert kevés a hely. Ha fizetős helyre viszi valaki a gyermekét, akkor nyilván azt nézi, milyen pluszt adnak egyes óvodák.
2011. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az államikra gondoltam, hogy azok közül hogyan lehet dönteni, hogy melyik lenne a jó.

Nálunk a játszón a szülők a lakcímkártyákkal variálnak, hogy épp hova tartozzon a gyerek, amikor jelentkeznek.

Nem burzsuj környék, ezért van ez.

2011. jan. 2. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a XVI.-ban lakom,és védőnőt(jó fej,segítőkész,naprakész csajszi),és az óvodás gyerekkel rendelkező ismerősöket kérdeztem meg,melyiket javasolja.A 3 közül egyik sem körzetes ovi,így 2 eszközünk van:már voltam bent,és azt mondták,a beiratkozás első napjának reggelén menjek be,és tetessem listára a gyerkőcöt,mert ha marad szabad hely a várólista sorrendje alapján kerülnek be.A másik,a protekció(sajnos ez van!)Kiderült,egy barátunk felesége ott dolgozik(pont abban az oviban,ami nekünk az első számú),jövő héten felhívjuk,hogy mit tud segíteni.
2011. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A lakótelepünkön 4 van,ahova utca szerint tartozunk,az nem tetszett,a 2.kicsi volt,alig fértem el a folyosókon,a 3.-ról csak rosszat mondtak az ismerősök,a 4.be jelentkeztünk(természetesen ez van legmesszebb:)),ott úgy gondolkodnak mindenről,ahogy én.

2011. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!