Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mentek valahová...

Anyukák! Mentek valahová Szilveszterezni?

Figyelt kérdés
ha igen, hová? műsoros vacsorás programra?
2010. dec. 20. 16:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

utolsónak:

a svájci útért irigyellek, de nagyon:-))))

16:42-es

2010. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

... :) egy nagyon-nagyon dolgos férj érdeme, aki reggel 6-tól este 8-ig húzza az igát...:) és azt hiszem azért kicsit az enyém is, mert én is dolgozok a kicsi 10 hónapos kora óta és otthon pedig igyekszem Neki megteremteni a megfelelő körülményeket, hogy amikor haza esik a melóból tudjon pihenni.


Ági

2010. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

Elutazunk a barátnőmékhez, egyidősek a lányaink (2évesek). Ott leszünk 3 napig.

Nekünk van még egy 7 hetes lányunk, ő pedig 26 hetes ikerterhes kismama. Pár hónappal ezelőtt költöztek el 180 km-re tőlünk, így néha utazgatunk egymáshoz. A férjeink is jóban vannak természetesen.

Szilveszteri program, kölyökpezsgő fogyasztása kb este 8-ig, aztán alvás :) Ő a terhességtől fáradt, én meg a 2 gyerkőctől :) A férjek talán ébren lesznek helyettünk éjfélig...

2010. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
valószínű,hogy nem megyünk sehová.vagyis én.amúgy is 29én lenne repulic koncert,amire már megvettem apa jegyét.(ez lesz a kari ajándéka)bár már többen is mondták,hogy menjek vele.de hogy?!Van egy 25hónapos nagy fiam,.aki csak velem hajlandó elaludni,és egy fél éves kicsim,aki akkor fürdik szopizik,amikor a koncert kezdődik.Őt mégsem hagyhatom otthon...(nem vagyok én Sarka Kata,aki csak úgy kiruccan Bécsbe a 2 gyereke nélkül)
2010. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem megyünk sehová, én egész életemben utáltam a szilvesztert. Legszívesebben átlépném azt a napot... Itthon leszünk, a három gyerekkel együtt.
2010. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

2 éves a kisfiúnk, már 28-án elutazunk a férjem szüleihez. Az ottani baráti társasággal béreltünk ki egy helyet, ahová gyerkőcökkel együtt megyünk, már akinek van:-) Gondolom, amíg a gyerekek bírják, addig inkább beszélgetős buli lesz, ezt nagyon várom, mert rég sikerült így összetrombitálni a társaságot! Utána meg buliznak a srácok helyettünk is, mi pedig megyünk aludni. Nekem úgysem a táncos, iszogatós rész hiányzik.

2010. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Evek ota nem voltam kifejezetten szilveszteri bulin, akkor sem, amikor nem volt gyermekem.

A korabbi munkahelyemen ev vegen mindig olyan hajtas volt, hogy altalaban ott ert bennunket az ejfel, vagy ha epp otthon voltunk, akkor masnap hajnalban kellett bemenni, hogy ne usszon el az egesz ceg.

Az utolso gyermektelen szilveszterem is ilyen volt.

Az elso gyermekes szilveszteremnel a fiam egy honapos volt, nem mentunk sehova, a kesztetes sem volt meg.

A masodik gyermekes szilveszterunkon lett volna kire hagyni a nagyobbikat, de en mar ismet 34. het korul voltam a masodik babaval terhes, igy csak kocsikazni mentunk, setaltunk kicsit, buli nem volt.

A harmadik gyermekes szilveszterunkon pedig itt van mar a ket gyerek, mindketto kicsi-pici, segitseg nincs, a nagyszulok 1500 km-re, bedolgozott babiszitterunk nincs, tehat maradunk veluk.


Egyebkent nem vagyunk megrogzott gyerekkel itthon ulok, csak ugy spontan eljarunk szorakozni, ha epp van kire bizni a sracokat, mondjuk vacsorazni, szinhazba, vagy csak beulunk valahova iszogatni, beszelgetni, de a szilveszteri bulik varazsa, a tomeg, a dupla belepo arak, a zsufolt ettermek, a haromszoros taxiarak, a sorozatos petardazas, az ossze-vissza hanyt jardak es sok-sok reszeg ember valahogy sohasem vonzott.

2010. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!