Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mentek valahová...

Anyukák! Mentek valahová Szilveszterezni?

Figyelt kérdés
ha igen, hová? műsoros vacsorás programra?
2010. dec. 20. 16:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Én biztos nem megyek sehova, itthon leszek a két gyerekkel, férjemmel. Úgy néz ki inkább hozzánk jönnek ismerősök, így a gyerekeket is jobban el tudjuk látni.
2010. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
ja, az ágyamba...
2010. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

gondoltam, hogy sok lesz a nem válasz, nagyon gyorsan válaszoltatok. :)

én már nagyon vágyom valahová, nem csak a szilveszter miatt, de ilyenkor szoktak lenni jobb programok. csak valami megfizethető lenne jó. 16 hónapos a kisfiam, már úgy érzem itthon hagyhatom egyedül... amúgy is sokat volt már mamával

2010. dec. 20. 16:27
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

szia, nekem 3 hónapos a babám, úgyhogy maradok itthon, ráadásul egyedül, mert a férjem dolgozni fog :(

Szereted a stand up comedyt? Mert lesz ilyen stand up-os Szilveszter is vacsorával egybe kötve Pesten, az mégsem olyan berúgós, ereszd el a hajam buli.

2010. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem megyek. Apa dolgozik szilveszterkor én meg 35 hetes vagyok nyitott méhszájjal. Max a kórházba megyek szülni :D


Amúgy is, már a boltig elmenni is fárasztó, nem hogy éjszakázni :S Olyan mintha szét akarna törni a medencecsontom.

2010. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen, szeretem. hol lesz?
2010. dec. 20. 16:34
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Utálom szilveszteri bulikat.

Ha nem jön össze az utazás, amit családilag tervezünk én nem megyek sehova.

2010. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Én megyek, csak még nem tudom hova. Egyelőre el kéne döntenem, hogy a három meghívásból melyiket fogadjam el. Amelyikre nemet mondok, ott tuti sértődés lesz. Eddig esedékes egy házibuliból indulós, mindenfelé mászkálós, utcán éjfélkor koccintós buli az egyik társasággal, ez szimpatikus, mert nagyon sokan jófej ember lesz ott, viszont én nem vagyok róla meggyőződve, hogy bírom egész éjjel a tempót. A másik egy diszkóban bulizós téma lenne, ehhez semmi kedvem, tavaly is ilyenen voltunk, és három diszkót végigjártunk, vagy annyian voltak, hogy lépni nem lehetett, nem hogy táncolni, vagy pedig pangás volt, senki nem táncolt, csak mi. Viszont a barátnőm, aki hívott, egész biztos, hogy meg fog sértődni, ha nem megyek vele. A harmadik egy kocsmában beszélgetős, iszogatós összejövetel lenne, ami ellen annyi a kifogásom, hogy nem rossz, de ilyenen már sokszor voltam, és azért az első verziónál ez unalmasabb szokott lenni. Szóval szerintem az első lesz a befutó, de akkor feltankolok kávéból meg energiaitalból, hogy bírjam az iramot :)

Amúgy három éves kisfiam van, ő a nagyival fog "bulizni" :)

2010. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Múlt hónapban még úgy volt megyünk, decmoyt nem akar senkivel sem elaludni a lányom csak velem, jön a 2 leghátsó foga, alig alszik valamit éjjel, így nem merem a mamiéknál hagyni akit eddig 5x látott
2010. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

szia,


az első szilveszterünkkor a kicsi egy hónapos volt, természetesen otthon voltunk, tavaly 13 hónapos, akkor a fővárosban voltunk egy extra koncerten, ahol a férjem kedvenc énekesnője volt a fellépő, a kicsi Anyósoméknál volt. idén pedig egy barátunkhoz utazunk egy hétre Svájcba, ahová jön a fickó is :)


Ági

2010. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!