Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik! Nektek is van olyan...

Anyucik! Nektek is van olyan napotok, amikor úgy érzitek, "elegetek van" a csemetétekből és legszivesebben elmennétek valahova, ahol nyugi van?

Figyelt kérdés
A hangulatunk nekünk,anyáknak is változó és bizony nekem vannak napjaim,amikor elegem van már,amikor ingerültebb vagyok és olyankor nincs türelmem,kiabálok a gyerekkel...Ma is ilyen napom van,itthon van az ovis fiam is,mert picit náthás és itthon fogtam tegnap meg ma is,meg itt van a 23 hós lányom is és sokszor kiakasztanak,főleg amikor veszekednek.Nem tehetek róla,ha úgy érzem,elegem van az egészből!
2011. jan. 25. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor bízd rá valakire a gyerekeket,és menj el egy kicsit sétálni. Neked is kell egy kis kikapcsolódás.
2011. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Ilyenkor apa vigyáz rá, vagy épp a mama és én meg elmegyek egyet kikapcsolódni, barátnőzni, fodrászhoz, kozmetikushoz stb. Szerintem ennyi mindnekinek kell...
2011. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, pont most!Szeretnék egyedül lenni.Elegem van.

2,5 éves és 4 hós.

2011. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

hát a mai nap ilyen! legszívesebben aludnék egy jó nagyot, egyedül, csöndben !

20-hós és a 4-éves itthon nátha miatt :-(

2011. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen mindenkinél van. Nálunk is. 13 hónapos, és igen, van olyan, amikor megkönnyebbülve adom oda valamelyik nagyszülőnek pár órára. Neki is jó, mert szereti a nagyszüleit. Nekem is jó, pár órát kikapcsolódni.
2011. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor ez nem a mi napunk.egyszerűen elegem van abból,hogy a 26hónapos állandóan nyúzza,mássza a 7hónapost.a kicsi fogzik,sehol se jó csak kézben,a nagynak is jön a foga enni nem akar....állandóan ellent mond!

és nincs kire hagynom őket.max a nagyot a papára.

néha annyira elegem van ebből az ugyanolyan a napom szituból..hogy mást nem hallok egész nap csak gyereksírást,kacagást....

2011. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a mai pont ilyen nap volt. Estére csúcsosodott ki, és most mérhetetlen lelkiismeretfurdalásom van. Kiabáltam, hogy miért nem jön már a kaki, nyomja erősebben, minekután már fél órája ült a wc-n, begyújtva 33 fok volt a fürdőben, csucsogott rólam a víz, az idő telt, tudtam, hogy mesére már nem lesz időnk, és azt is, hogy ezért hisztizni fog. Nagyon bánom.(meg fog jönni, és ilyenkor egy időzített bomba válik belőlem pár napra)
2011. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a mai napom a 2 és fél éves lányom mellett. Már számoltam vissza a perceket, hogy mikor tehetem ágyba. Sajnos senkire nem tudom bízni, mert a szüleim 2000 km-re laknak innen. Már este megkértem az apját, hogy legyen szíves és vigye el egy kicsit sétálni mert nagyon szükségem van egy pár perc nyugalomra ami nem arról, szól, hogy

-anya kérek ezt, kérek azt, gyere ide, gyere oda, ez nem jó, az nem jó és a hisztik...

Nem vagy egyedül :(

2011. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én majd minden nap világgá rohannék:.)

A nagy 2,5 év, egész nap lefety, be nem áll a szája, hisztikorszak közepe, nem alszok délben...stb.

A kicsit 10 hós, anyás...

Nesze nekem, én akartam:-))

2011. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaj, ne is mondjátok!

Jan. 7-én voltam utoljára egyedül valahol, az is egy rohanós bevásárlás volt, DM, biobolt, Cora. 2 órát voltam el, közben 3x leizzadtam, mert persze mindenhol 25 fokra fűtenek és rohad le rólam a kabát.

Mikor hazaértem, a párom majdnem leharapta a fejem, hogy hol voltam olyan sokáig...

Azóta mindenhol csak a gyerekekkel voltam, de úgy, hogy a 14 hóst cipelnem kell állandóan, mert őbabasága még nem hajlandó önállóan járni... :)

Sajnos jelenleg semmi pénzünk, amiből vásárolni, netán fodrászhoz, kozmetikushoz elmehetnék. Ráadásul a párom a hétvégén kapott egy olyan defektet, hogy az alufelni javíthatatlanná vált, tehát a mankókerék van csak az autón, azzal meg tök vicces ilyen időben közlekedni...

Ja és persze hétfőn megjött a "mikulás" :)

Úgyhogy én már lassan megőrülök mindentől, de legfőképpen a bezártságtól! :)

2011. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!