Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen lusták lennének az anyukák?

Ilyen lusták lennének az anyukák?

Figyelt kérdés

Balcsin lakunk. Mindennap megyünk sétálni, persze ahogy az időjárás engedi.

Miért van az, hogy én soha nem látok egyetlen anyukát sem sétálni a gyerekével? Azt ne írjátok, hogy biztos nem abban az időben sétálnak, mert ha 10-kor megyek csak mi vagyunk, ha 11-kor szintén, ha délután sszintén senkivel nem találkozom.


2010. nov. 30. 11:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Mi is Balcsin lakunk :) kertes házban, de ettől függetlenül minden nap megyünk sétálni, van hogy naponta kétszer. És ezt én is megfigyeltem Kedves Kérdező, hogy akárhova megyek a gyerekkel, nincsenek kisgyerekes anyukák. A lakótelepen lévő játszótéren szeptember 1 után délután 4 előtt egy árva lélek nincs, a Balaton-part szintén tök üres, én nem is értem ezt, egész nap bent ülnek a lakásban?
2010. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
kis faluban lakunk,kertes ház,de mégis kimegyek sétálni,de én sem találkozom mással,pedig vannak babák,azt mondták az anyukák,hogy azért nem sétálnak,mert megszolják oket,hogy nincs más dolguk,mint sétálni,ezért nem mennek ki,a kommenteket en molvastam végig.
2010. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Mi ma séta helyett uszódába mentünk,vasárnap a jó időben,bicikliztem egy nagyot a lányommal.20hónapos,én vittem,de nagyon élvezte,nevezhetjük kis kirándulásnak is.Tegnap pedig bevittem a városba,télapót"keresni".3napja nem láttak minket a szokásos anyukák sétálni.Remélem nem gondolják,hogy lusta vagyok,mert jelen pillanatban ezt én gondolom róluk.Ki is a lusta?Az aki külömböző programokkal tölti a napját egybe kötve sétával,vagy aki mindennap elsétál a boltba és jól kipletykálja magát.Délután az udvaropn vagy az utcánban szoktunk játszani és bejövünk ha besötétedett.
2010. dec. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

mi panelban lakunk,és időjárástól függően kétszer megyünk le egy nap.Most,hogy korán sötétedik,általában csak délelőtt.Én mindig nagyon sok babakocsit toló anyukával találkozok,mondjuk ez egy nagy lakótelep,sok a baba.Van egy jó széles kis út a házak között,én csak mamaútvonalnak hívom,mert ott szoktak sétálni az anyukák babakocsival.

Úgyhogy nekem fura,amit írsz.Bár a balatonnál inkább a kertes házas környezet a jellemző,lehet tényleg az udvaron vannak.Ha nekünk lenne kertünk,akkor biztos ott lennék többet.

2010. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!