Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ha ikreitek lennének,...

Anyukák! Ha ikreitek lennének, egyforma ruhába öltöztetnétek őket? Azonos nemű, de két petéjű ikrekre gondolok.

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy is-is. Ha látnék nagyon aranyos ruhákat, biztos megvenném mindkettőnek, hiszen azért választottam pont azt a ruhát, mert azt tetszik. De pl. ha használt ruhákat vennék (mint ahogy teszem is), akkor úgysem lehetne mindenből kettőt venni. De nem is akarnék mindenből.

Szóval is-is, mértékkel. :)

2010. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Itthonra nem. Gondojl bele, az egyik bekakil Leeszi magát át kell öltöztetni, akkor a másikat is átöltöztessem hogy egyformàban legyenek:)

ha mennénk valahová akkor igen!

2010. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, én szerintem legtöbbször úgy adnék rájuk egyforma ruhát hogy mondjuk a stílus lenne ugyanaz, csak más szín, pl. ugyanolyan kabát csak az egyik lila a másik rózsaszín, szerintem totál egyformába nem nagyon öltöztetném, még akkor se ha egypetéjűek lennének.
2010. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egypetéjűeket sem öltöztetnék egyformán.
2010. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindig ugyanazt a fazont vettem nekik, más színben!

Most már külön egyéniségek, s ők döntenek mit hordanak, 12 évesek!

2010. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek ikrei vannak, azt mondta nem szabad egyformán öltöztetni őket, meg ha oviba,iskolába járnak majd akkor is külön csoportba kell járniuk a személyiségfejlődésük miatt. Pedig sztem olyan cukik amikor egyforma ruhába vannak az ikrek.
2010. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanolyan színű,de más mintájú ruhákat vennék.
2010. okt. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tinker Bell ***** válasza:
Én semmiképp nem öltöztetném egyformába őket. Maximum a stílus erejéig, de színben mindenképp különböző legyen. Nem tesz nekik túl jót, hogy nem engedi az ember a személyiségüket kifejlődni. Meg azért valljuk be, a környezetnek is elég kellemetlen lehet, hogy nem tudja eldönteni melyik-melyik. Úgy kell őket öltöztetni, mintha kis korkülönbséggel született tesók lennének. Tételezzük fel, hogy egy év van köztük, akkor sem veszel ugyanolyan ruhát mindkettőjüknek, csak más méretben...
2010. okt. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ha találok jó cuccot jó áron, akkor kettőt veszek. Általában ezeket egyszerre adom fel, igy nekem egyszerűbb, tudom, hogy egyforma vastag/vékony felső van rajtuk, egyformán rövid/hosszúujjú, stb.

De ha az egyik kakis lesz, hát átöltöztetem másba és onnantól nem egyformában vannak. Zoknit pl. ritkán kapok 2 egyformát, az nem szokott egyforma lenni rajtuk, meg a gatya is ritkán. A póló csaknem mindig, mig az egyik le nem eszi.Melegitó pl. egyforma, csak más szinben.

Számomra semmijelentősége, és egyenlőre számukra se. Ha nagyobbak lesznek, úgyis azt veszik fel aznap, amit majd ők akarnak...

Kétpetéjű fiú ikrek anyukája

2010. okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, mondjuk én ismerek olyan ikerpárt akik velem egyidősek (szomszédok voltak és 28 évesek)mindig egyformát viseltek és mindenhová együtt mentek, még 14 évesen is egyformába jártak, az egyik mérnök a másik katona lett, szóval nem ezen múlik a személyiség fejlődése:)
2010. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!