Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apasági pernél ha üzenetben...

Apasági pernél ha üzenetben azt kértem hogy mondjon le a gyerekről vissza élhet vele?

Figyelt kérdés
Sokszor vitáztunk, mert mai napig nem hiszi el hogy az övé. Lett otthoni dns teszt, az övé. Nemsoká lesz a per az én üzeneteimre amiben mondtam hogy mondjon le inkább róla és hagyjon békén hivatkozhat erre hogy de hát én akartam? Mert tudja hogy igy akkor gyerektartást sem kell fizetnie. Hiszen most is elismerhetné, akkor elállnék a pertől. De nem teszi.
tegnap 21:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%

Akkor per. Aztán a gyt. mellett fizetheti a DNS teszt árát és w perköltséget is, ezt nyugodtan közöld vele. Mivel már az elején ilyen szemét, úgy kérd a tartásdíjat, hogy tiltsák le a fizujából. Ha feketén dolgozik, akkor valamennyit megelőlegez az állam.

Ja és kérd 6 hónapra visszamenőleg!

ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ha feketén dolgozik, akkor valamennyit megelőlegez az állam."


Az államilag megelolegezett tartasdij feltétele q minimum 6 havi nem fizetés, minimum egy nemleges foglalási jegyzék a sikertelen vegrahajtasrol.

ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%

12# most lehet itt kötekedni, de ha meg sem próbálja?

Lehet megijed a pertől és inkább fizet.

Lehet, hogy végigviszi, veszít és aztán fizet.

Lehet, hogy miután veszít, inkább feketén vállal munkát, hogy ne kelljen fizetnie, de lehet, hogy jó állása van, amit nem akar feladni.

Az egyhelyben topogás helyett, mindenképp lépnie kell a kérdezőnek, mert így viszont esély sincs arra, hogy fizetni fog az ex.

ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedés volt, hanem tenykozles, javitasa annak, amit írtál.
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Van olyan valaki itt akinek privában ki kérhetem a tanácsát? Ma jött levél hogy a kérelmet elutasították.
ma 12:12
 16/19 anonim ***** válasza:
Milyen kérelmet?
ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Az apasági kérelmet. Prívátban át tudom küldeni a részleteket.
ma 12:17
 18/19 anonim ***** válasza:
Átküldheted, de válaszolni itt fogok.
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Milyen indoklással utasították el a perinditási kérelmet?
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!