Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Facebookon milyen babas-mamas...

Facebookon milyen babas-mamas oldalak vannak, ahol anonim kitennének egy kérdést, amit elküldök üzenetben?

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mivel kapcsolatos. Vannak speciális csoportok amik kitesznek anonim posztokat is. Pl szoptatós, császáros
2020. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ide kiírtam egy kérdést, de nem kaptam rá megfelelő választ. Bemásolom ide is.
2020. márc. 5. 20:54
 3/14 A kérdező kommentje:
Mi állhat a háttérben?Lassan 1 éve spirálom van. Eddig semmi baj nem volt vele, se görcsök, se hosszabb mensi. De februárban már több mint 2 héttel menzesz előtt fájdalmaim voltak: feszülő mellek, fájó mellbimbók, kívánosság,szédülés,alhasi szúrás egy ponton, majd megjött 2 nappal hamarabb és 8 napig tartott(Nem szokott ilyen sokáig), és sokkal erősebb vérzés volt,mint szokott. Ezután együtt voltunk a párommal, és utánna véreztem. Mi lehet ennek az oka? Lehet terhes voltam és elvetéltem? A HCG mennyi ideig marad a szervezetben? Vagy fertőzés,gyulladás van a háttérben? Még mindig nagyon fáj a derekam is. Megyek dokihoz vizsgálatra, csak érdekel a véleményetek :) köszönöm.
2020. márc. 5. 20:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

én írtam erre, hogy nem látunk a méhedbe és ha igen akkor se vagyunk időutazók :D :D

mégis mit vársz? hogy valaki tényleg meg tudja mondani terhes voltál e? ennyire nem kell belezizzenni a gyerekvállalásba és most nem bántani akarlak :/

2020. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
A fabebookon semmi sem anonim. Pont erről szól.
2020. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Spirállal kapcsolatosan várnék inkább választ, illetve hogy volt e valakinek ilyen vérzése? Babát nem szeretnék még újra, azért is van spirálom.
2020. márc. 5. 20:59
 7/14 A kérdező kommentje:
De láttam pár ilyen oldalt, már nem tudom a nevét, ahol az oldal tette ki az anonim kérdező kérdését. Akkor is spirállal kapcsolatosan volt, terhes lett és hogy megtartsa e.
2020. márc. 5. 21:01
 8/14 A kérdező kommentje:
Orvoshoz leghamarabb 2 hét múlva kaptam időpontot, ügyeletre ezzel nem akarok menni, mert nem életveszélyes. De még ma is egy két pisilés után barna folyásom volt.
2020. márc. 5. 21:04
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kisbaba napló
2020. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2020. márc. 5. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!