Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A valóságban is ennyire...

A valóságban is ennyire összetartóak az anyukák, vagy csak itt tudnak összefogni valaki ellen, és porig szidni?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést, hogy kint voltam a parkban, és ordított a két gyerek, és nem szólt rá az egyik anyja sem, és miért nem képesek rá szólni.

És leoltottak itt, hogy "Te is ordítottál kicsinek, sajnálom anyukádat, mi közöd hozzá más hogy neveli gyerekét? Remélem neked is ordítós gyereked lesz! Szánalmas vagy! Költözz egy tanyára, ott nem lesz gyerek! Azt hiszed neked jogod van megmondani más mit csináljon???"


Öröm volt látni a sok vérengző anyukát hogy összefogtak! :D

20on akárhány válaszból egy se jött ami kedves lett volna!


A valóságban is ennyire összetartóak, és az utcán összefognának valaki ellen, vagy csak itt tudnak valakit névtelenül progi szídni? :)



2013. dec. 23. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Csak itt tudnak szerintem .
2013. dec. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mármint hogy egymással ordibáltak a gyerekek? Szerintem inkább a parkban ordítsanak mint a 6. emeleten :) A kérdésedet nem olvastam anno, nem tudom miért hordtak le téged, de itt tényleg sokan ugranak rögtön ha valaki szándékosan vagy véletlenül olyat ír ami nekik nem tetszik. Ne foglalkozz vele, én sem teszem, egyszer már én is kaptam hideget-meleget, csak mert félreértettem egy kérdést és arra válaszoltam. Utána csak olyan kommentek jöttek, hogy nem tudok olvasni stb, a kérdésre alig válaszoltak. Mi családi házban lakunk, csak 1 szomszédunk van, az is messze, így állati hangosak vagyunk itthon, a gyerek kiéli magát. Tesómék garzonban laknak panelban, a szomszédok verik a falat minden zajra, szegény kisfiú már 14-15 hónaposan tudta hogy otthon kussolni kell, csak a játszótéren ordíthat. Engem nem zavarna.
2013. dec. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez ugy mukodik ha az egyik leirja a mocskos velemenyet a tobbi is batorsagot kap kezdi o is. Mikor mar jo par ilyen komment szuletett eszukbe se jut sokaknak h kedveset irjanak inkabb ratesznek meg egy lapattal.

De am vannak tenyleg olyan kerdesek h egyertelmu h mindenkinek egy a velemenye, talalkoztam ilyennel es en se tudtam volna kedvesen irni hiszen olyan vol a kerdezo felfogasa es stilusa is.

A te kerdesedet en sem lattam. Igy erdemben nem tudok valaszolni h miert estek neked.

Am egy anonim oldalon mindenki batrabb mint szemtol szembe.

2013. dec. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zabmester ***** válasza:
100%

Ennek nem sok köze van a szülőséghez. Bármelyik másik kategóriában is nagyon össze tudnak fogni az emberek, ha egy másiknak be kell szólogatni. Bár az olyan kérdéseket sem értem, hogy "miért nem képesek" erre vagy arra, elvégre az ilyen kérdések feltevésétől nem oldódik meg a probléma, meg amúgy is, szerintem ez nem valami nagy horderejű dolog.

De visszatérve az aktuális kérdésre, azért az anyukák nem alkotnak olyan homogén masszát, mint itt, a neten.

2013. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez az a kérdés amiről szó van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

akkor itt nem az összefogás volt a lényeg, csak szimplán leírták neked a véleményüket.

Mert nyilván erre egy kisgyerekes anya nem fogja a buksidat simogatni, hogy "ejj, te szegény, igazad van, majd hangtompítót szerelek a kölkömre, hogy te nyugodtan mélázgathass a parkban".

De látom mély nyomot hagyott benned, ha még mindig ezen rugózol.

Esetleg tedd fel egy másik kategóriában, hátha ott megértik a problémádat.

2013. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez kb. egy olyan okos kérdés volt, mintha egy állatvédő fórumon próbálnál nyúlpörkölthöz receptet kérni :).
2013. dec. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

1 válaszoló vagyok . "Szerintem nem tartanak össze,,


Nah várj más szerintem egy nyaraló helyen ha ordít valaki ahova tényleg piheni megy az ember.

Viszont a játszótéresben egészen nincs iagazad szegény gyerek mivan ha tényleg panelba lakik és ott kussba kell lenni a szomszédok miatt? Had élje már ki magát az a gyerek. Viszont ha tényleg végig ordítja az utcát az gáz mert akkor az anyja nagyon hülyén neveli.

2013. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

1 es és ucsó válaszoló vagyok végig olvastam ott a válaszokat és a kérdésed is!!


2 gyermekes anyuka vagyok . Végig olvastam az összes választ.

Volt egy válaszoló aki írta hogy te kérdező tuti nem lehetsz szülő mert akkor nem írod ki ezt a kérdést szerintem nagyon igaza van egy szülő ilyet nem ír ki kérdésnek.

Játszótér szerintem pont az a hely ahol egy gyereknek ki kell élnie magát. Jó persze ha síkit az a gyerek és nem szól rá az anyukája haza fele menet az kicsit gáz , mert szerintem akkor elég hülyén neveli a gyerekét.

Az én kislányom soha nem csinált ilyet hogy végig ordította az utcát. Soha sehol nem rendezett semmi sem.

Ha rosszul viselkedett elmagyaráztam neki hogy ezt nem szabad normálisan nem ordítva és lám megértette. Szerintem nevelés kérdése az egész!!!!! Szerintem ha olyan helyen vagyunk mint példul bevásárló központ ott azért legyünk már tekintettel másokra is de szerintem az utcán is bárhol !!!

2013. dec. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De most azert tetted fel a kerdest ujra mert nem eppen olyan valaszok erkeztek amiket vartal volna? Mert ha egyertelmuen mindenki ugyanazt mondta akkor nem lehet h neked nem volt igazad? Tenyleg nem bantasbol de ezen egy kicsit gondolkodj el szerintem.
2013. dec. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!