Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menjünk a sürgősségire?

Menjünk a sürgősségire?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek,most van az amikor fogalmam sincs mit tegyek! Játszin voltunk és a gyermekem nekiment a hintának amiben hintáztak.oldalt találta el a hinta a fejét,eldőlt majd felkelt nézett rám majd ment tovább játszani.természetesen anya jól be van tojva.3éves.láttam ott voltam mellette de annyira gyorsan történt,hogy nemtudtam elkapni.Nem ment gyorsan a hinta de azért nem egy szivacsrol beszélünk.Eddig mindig tudtam mikor van nagy ütés vagy mikor kicsi ezt jelezti is sírással vagy mondta,hogy fáj,de most nem.igazából azt,hogy pontosan hol találta el nemtudom mert még egy piros jel sincs rajta.nagyon félek,hogy a halántékát 😔
ma 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Totál felesleges. Semmi panasza
ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én ezzel nem mennék. Nyilván ijesztő, de azért ha nincs semmi panasza, nem rángatnám feleslegesen a sürgősségire. Ha hány, dezorientált, egyéb fejsérülésre/agyrázkódásra utaló tüneteket produkál, akkor mindenképp, de amíg még fájdalomra sem panaszkodik... Addig biztosan nem.
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Mivel rossz helyen kapta el,én nagyon figyelném.


Rögtön felnézett? Tudta,hol van? Nem volt dezorientált? Nem tántorgott, bambult utána?


Ha nem,akkor szerintem nem lesz semmi baj. De 3-5 napig figyeld.

ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Idegen emberek válaszai alapján, akiknek semmit sem jelent a gyereked gondozod őt? Ha 30an leirjak hogy semmi baja nem lesz, attól még lehet baja.
ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Derjaderja ***** válasza:

Az hogy hintáztak a hintában mit jelent, teljes lendületben volt a hinta és belebikázott a fejébe?

Vagy csak épp lengedezett?

Mi találta el a fejét? A benne lévő gyerek lába vagy maga a vas?

Ha a vashinta tiszta erőből beleszáll a fejébe és fellöki, én elgondolkoznék azon, hogy orvoshoz viszem.

Nyilván nem lesz kepalkotó, ha nincs tünete, panasza, de legalább dokumentáció legyen róla.

ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Derjaderja ***** válasza:
Ja bocs, olvasom, hogy nem ment gyorsan.
ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ment teljes erőből.a babahintának ment neki annak is amibe kapaszkodnak a kicsik.Igazából ott volt a kislány keze,ő sírt,hogy fáj neki nem tudtuk eldönteni,hogy most a keze ott volt és annak ment neki vagy megijedt és azért sírt.Az én gyermekem nem sírt,felált nézett rám nagy szemekkel és azt mondta bocsi.tudta,hogy rosszat csinált hiszen ezerszer is rászoltam,hogy oda akkor nem megyünk,de csak azért is.Nem vagyunk közel a kórházhoz,férjem dolgozik nekem van kocsim,de a férjem azzal ment dolgozni és abban van a gyerekülés szóval várnom kell míg hazaér.Konkrétan semmi panasza nincs ,játszik eszik iszik ugyan úgy.Volt már vérző fejünk,hatalmas pukli mindig tudtam mi a teendőm hiszen jele is volt vagy nem,de így,hogy konkrétan semmi panasza nincs teljesen kivagyok.
ma 20:03
 8/9 Derjaderja ***** válasza:

Értem. Akkor talán nem vinném, amit a babák fognak, az nem natúr vas, és könnyen lehet hogy inkább a gyerek keze volt amivel ütközött.

De Te tudod, Te láttad, látod.

ma 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A lányom teljes erőből nekifutott a falnak 2 éves korában.

Pup is lett neki.

De mivel nem volt semmi panasz, nem vittem sehova.

Figyeltem pár napig őt, de nem lett semmi baja.

Szerintem ha nem volt sírás, nincs semmi jel, hogy megütötte a hinta, ráadásul a kislánynak a keze fájt, valószínűleg annak ment neki, én nem vinnem sehova.

Éjjel figyelnem őt és ennyi.

ma 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!