Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ösztönzi az embereket...

Mi ösztönzi az embereket (főleg a nőket) arra, hogy több gyereket vállaljanak?

Figyelt kérdés
Eleve a terhesség, a szülés és a gyermekágy is nagyon megterhelő mind lelkileg, mind fizikailag, szóval nem értem, hogy miért akarják ezt újra végigcsinálni az emberek.
ma 13:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
ma 14:49
 12/14 A kérdező kommentje:
7-es, de jó ilyet is olvasni. 😊
ma 14:49
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért akarják újra csinálni, mert szeretik a gyerekeket. És nem minden gyereket érint rosszul a testvér érkezése. Az apróbb kellemetlenségek az életben pedig jellemformáló erővel bírnak.
ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
En például már gyerekkorom óta arról álmodtam, hogy egyszer nagy családom lesz és sok gyerekem. Szerencsére megtaláltam a megfelelő partnert hozzá. Most jön a harmadik gyerek, persze a második szülésem elég traumatikus volt, de így 2 év után, már sikerült annyira feldolgozni, hogy bele vágjunk újra. Remélem, most minden rendben lesz. Én szeretek anya lenni, és néha nehéz, de tudom, hogy megéri majd, amikor felnőttek lesznek és egy asztalhoz ülünk.
ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!