Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a hívő szülők...

Igaz, hogy a hívő szülők általában nagyon szigorúan nevelik a gyerekeiket?

Figyelt kérdés
ma 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
ma 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A hívő meg a fanatikus között azért elég sok fokozat van.
ma 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
ma 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Én hívő vagyok, de nálam melegebben, szeretobben nevelő anya kevés van szerintem, és ezt nem egobol mondom. Míg az én szintén hívő anyám egy zsarnok volt. És kismillió példát/ellenpeldat ismerek még. Szóval ez alap beállítottságtól függ, nem attól, hogy valaki hívő, vagy nem. Kicsit ahhoz tudnám ezt hasonlítani, hogy mondjuk az sem befolyásoló tényező abban, hogy mennyire szigorú szülő valaki, hogy vegetáriánus, vagy nem. És hívő, meg hívő között is merfoldnyi különbség lehet, mivel van 1000 vallás, és azon belül 100 vallási irányzat. Szóval ez egy nagyon tág fogalom, csak egy "laikusban" valahogy ez nem tudatosul. Pl itt gyakorin olvasom sokszor, hogy jajj hát aki vallásos, az nem szexel házasság előtt a 21. Században sem. Azért ez nem így van :D
ma 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam többfélére is példát.

Beállítottságtól függ.

ma 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem, hogy ez az általános. Például nekem általános iskolában volt egy tényleg mélyen hívő osztálytársam, az egész családja nagyon vallásos volt, mégis hatalmas Tankcsapda rajongók voltak, az osztálytársam az egész osztályból először volt koncerten.
ma 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így látom. Van, aki szigorúbb, van aki nem. A szomszédasszonyunk például egy igazi - jó értelemben vett - tyúkanyó volt, egy nagyon békés, kedves valaki, de valahogy így is rendet tudott tartani a "csibéi" között. Inkább következetesnek nevezném, nem szigorúnak. Nem csak kifelé mutatta magát ilyennek, a gyerekei is egyetértenek velem.
ma 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!