Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezotériában hívő és jártas...

Ezotériában hívő és jártas kismamik/anyukák, szerintetek van erre esély?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a telihold főként a víz jegyűekre van hatással, jövő csütörtökre vagyok kiírva, tehát a babám rák lesz, víz jegyű, szerintetek van rá esély, hogy a telihold hatással lesz rá és kibújik végre? 1 hete vannak már nagyon kemény jóslóim, mindig beriadóztat, és készülnék, hogy na ma jönni fog :) Örülnék ha kibújna éjjel
2012. júl. 3. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hiszem, hogy van, lesz hatása a teliholdnak, a fiam is és a lányom is teliholdkor bújt elő:) mindketten két héttel a kiírt előtt.Könnyű szülést.
2012. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én szülésimet(mindkettőt) a telihold indította be az egyik bak jegyű a másik skorpió.

2012. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagyon remélem mert nekem is rákocskám lesz!jövő hét kedd....
2012. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsónak drukkolok :)) egyenlőre nem érzek semmit, örülnék, ha beindulna
2012. júl. 3. 21:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Aki teliholdkor szült, hány óra felé indult be a szülés?
2012. júl. 3. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a fiam mérleg, délelőtt tízkor indult be és 23.27-kor bújt elő:) megnézte a holdat, csodás volt, a szülészet ablakát beragyogta:)) a lányom halacska,szintén délelőtt tíz körül indult és délután negyed hatkor bújt elő:) a kórterem ablakába éjjel a hold szintén bevilágított:))
2012. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok hozzájuk:) Hát az én fiamra nem hatott a telihold, úgy döntött még marad:)
2012. júl. 4. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!