Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szinte mindenkinek hiányzik a...

Szinte mindenkinek hiányzik a gyerek előtti élete?

Figyelt kérdés
Mármint nem olyan értelemben, hogy csak néha, hanem a gyerek születésétől kezdve folyamatosan.
ma 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem nem. Így teljes a család, gyerekekkel. Egyszer kaptunk egy wellness hétvégét ajándékba, direkt 2 főre. Egész hétvégén a gyerekek volt a téma, hogy milyen jó lenne, ha ők is itt lennének :)
ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ponthogy a születése előtt hiányzott az, hogy gyerekem legyen.

ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Sosem voltam olyan boldog, mint mióta Ő van. 💙 Októberben lesz 1 éves. Nekem vele lett teljes az életem, és a világ minden kincsenel fontosabb. Sokkal gazdagabb vele az életem, mint előtte. Most tele van szeretettel, mosollyal, öleléssel, gyerekkacajjal minden nap. Persze, más szeretteim is vannak, de egy gyerek olyanfajta szeretetet és célt Ad, amit senki és semmi más ezen a világon. Olyan helyét tölti ki a szívednek, amit senki és semmi más. Ő lesz az egész szíved. Ehhez a csodahoz nem lehet az utaztatást, karriert, meg bulikat mérni, amikkel peldalozni szoktak..egészen más szint. Előtte magányos voltam, bár szerettem és szeretem a férjemet, de ez egyszerűen más, és csak az érti, aki benne van, és tényleg szívvel csinálja.
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
3as vagyok, de jó most csak ilyen pozitív kommenteket olvasni itt:))) azért jó hinni abban, hogy mégiscsak mi, boldog anyák vagyunk tobbsegben, nem azok, akik naponta karognak itt szegény gyerekeikrol
ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Persze jól esne néha egy hétvege, délután kettesben, de azért olyan jó, hogy vannak.
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az hiányzik, hogy néha meg tudjak nézni egy filmet este. Vagy hogy el tudjak menni csak úgy random egyet ebédelni a férjemmel. De kicsi este 8kor fekszik. Sokáig meg nem akarunk fent maradni, mert az alvás fontosabb (most fogzik, felkel esténként 1-2x sírva). Illetve nekünk segítség sincs így extrém nehéz megoldani a felügyeletet. Őszintén nem a gyerek előtti életem hiányzik, csak néha 1-2 óra kötetlenség kettesben a férjemmel. Amúgy ha alszik mindig nézegetjük a képeket meg videókat róla milyen ügyes meg aranyos :D
ma 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy pozitív válaszokat is írtatok, és nemcsak panaszkodást lehet olvasni, hogy az anyák vissza akarják kapni a gyerek előtti életüket.
ma 15:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem egyedül a 8 óra alvás hiányzik.
ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem igen! Visszacsinálnám az egészet!
ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak néha apróbb dolgok, amik hiányoznak, de ezek inkább csak kósza gondolatok, amik átfutnak a fejemben, összességében nem mennék vissza, nem hiányzik. Ahogy előttem írta valaki tökéletesen megfogalmazva, ez az élet, így gyermekekkel, egy egészen más szint☺️
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!