Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Láttam 2 különböző kérdést Az...

Láttam 2 különböző kérdést Az egyikben anyuka 120ezret kap két gyerekre és ott a válaszolok szinte sokalták az összeget A másikban apuka 50 fizet egy gyerekre, azt pedig keveselték Ki mivel ért egyet? (Egy átlag háztartásban)

Figyelt kérdés

szept. 15. 18:18
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
45%
Aha, ez mind szép és jó amit a 9es ír, csak mondjuk a bankot, a végrehajtókat ez pont nem érdekli, aztán ha apukát leültetik vagy megy a hajléktalanszállóra akkor kin lesz behajtva az 50ezer? Amúgy meg az hogy valakinek hitele van vagy más tartozása nem szükséglet, hanem kötelező rossz
szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
67%

Nekem 30 ezret fizet apuka 3 gyerekre, de sokat vannak vele is (nem váltott nevelés, de nem is 2 hetente hétvégén). Viszont ezen felül csak a nyári táborokba száll bele, minden ami suli, edzés, orvos az enyém.

Mondjuk én úgy voltam vele, hogy pukkadjon meg a méregtől, hogy szerencsére nem vagyok a pénzére szorulva...

szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk 60-ad apuka. Illetve nagyobb vásárlást pl. bicikli, beiskolázás - feleztük.
szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez gyerek és élethelyzet függő. Mekkora gyerek? Ha már sulis hova jár iskolába, különórák stb. Ha mi szétmennénk minimum 200ezer gyerektartásra lenne szükségem a gyerekre (apja ki is fizetné), mert alapítványi suliba jár és drágák a magántanárai is. De ha valakinek államiba jár a gyereke és semmi külöórája nincs arra bőven elég az 50ezer.
szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
75%
14, azért vicces, hogy neked legalább 200ezer kellene, másnak meg szerinted bőven elég 50. Az állami iskolába járó gyereknek is lehetnek olyan kiadásai, ami nektek nincs.
szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
92%

Én idén emeltettem 40-ről 60-ra. Még erre is azt mondta a bíró, hogy kevés és Bp-en 80-90.000 Ft az átlag megállapított gyerektartás egy gyerekre. Egyébként 50.000 Ft a minimum, amit még akkor is megállapítanak, ha apukának nincs munkahelye.

Mielőtt kérdeznétek, én azért nem harcoltam a magasabb összegért, mert ezt a 20 ezrest emelést se akarta megadni. Hosszútávon nyertem volna, de rámentek volna az idegeim. Így most 60.000 Ft, ami inflációkövető, így elvileg nem lesz már vele gondom.

Ja ezen kívül semmihez nem járul nem járult hozzá.

szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
60%
Volt egy rövidebb szünetünk a feleségemmel, ilyen-olyan okokból, bíróság nélkül is 150-et fizettem havonta. 100 minimum kell arra, hogy normális körülmények között legyen egy gyerek és ne azon kelljen aggódni, hogy drágább gyógyszer vagy nem kötelező oltás megvásárlása miből lesz meg.
szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
87%

Hát az 50-60 a minimum. Csak sok apukának fingja sincs, mi mennyibe kerül a boltban, mert max a tankolásért fizet.


Húgom faszija is azt hangoztatta, sok a 35 ezer gyerektartás a fiára, biztos a gyerek anyja abból jár fodrászhoz. Vicc.

szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
33%
Ezt írtam, hogy helyzet függő akinek nincs extra kiadása annak elég. A gyerekek iskoláztatását közősen döntöttük el, ő is ragaszkodott hozzá, hogy ne államiba mennjen a külön óráit ami havi szinten kb 120-150ezer szintén közösen döntöttük el. Így természetes lenne, hogy a gyerek továbbra is megkapja. Így mivel havi kb 400ezret költünk rá, amiben az itthoni étkezés pl. nincs benne így a felét neki kéne fizetni.
szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
50-60 ezer is nagyon kevés.
szept. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!