Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Láttam 2 különböző kérdést Az...

Láttam 2 különböző kérdést Az egyikben anyuka 120ezret kap két gyerekre és ott a válaszolok szinte sokalták az összeget A másikban apuka 50 fizet egy gyerekre, azt pedig keveselték Ki mivel ért egyet? (Egy átlag háztartásban)

Figyelt kérdés

szept. 15. 18:18
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a 120-at gyerekenként értették, az sok. 50-60/gyerek megfelelő.
szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a mai árak mellett egy gyerekre kb. 100 eFt lenne egy olyan összegű gyerektartás, ami nem csak a vegetáláshoz járul hozzá. Ha úgy alakulna én ennyit zokszó nélkül hajlandó lennék fizetni, fel sem merülne bennem, hogy nem a gyerekre költi a másik fél és nem is okozna gondot ennyit fizetni. Mondjuk én nő vagyok, a legtöbb férfi nem így számol, azt sem tudják mi mennyibe kerül, és nyilván vannak olyanok is, akik nem tudnának ennyit fizetni.
szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
72%
Ez nézőpont kérdése. Egy átlag fizetésből ennyit kifizetni komoly érvágás a férfinak, viszont a nő meg túl sokra nem megy vele.
szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

120-at 2re kapja

Arra voltak felháborodva,miért nem elég 2re 120


50 reális lehet 1 gyerekre?

(Átlag kereset és nem a KSH szerint :D)

szept. 15. 18:36
 5/43 anonim ***** válasza:
27%
Az 50-60 realis. J
szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
73%
Ha az apuka kapná elég lenne? Úgy, hogy csak olyan állást tud vállalni, ami mellett tudja hozni, vinni a gyereket és ő járna táppénzre, ha beteg a gyerek, meg őt rúgnák ki emiatt?
szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
35%
Ez nyilván élethelyzetfüggő is, nem csak kereset. Vegyünk egy 300ezres fizetést, aki saját házban lakik 0 hitellel simán kifizet belőle 50ezret a gyerekére, amíg egy másik elvált apuka hiába keres 350et, ha mondjuk abból elmegy 150-200 albérletre plusz rezsire, meg esetleg még van 50ezer hitele, na még ebből fizet 50 gyerektartást pont éhen hal hó végén
szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Az 50 ezres apukának van 130 hitele plusz rezsi,a nagyobb kiadásokba is beszáll állítólag
szept. 15. 18:46
 9/43 anonim ***** válasza:
75%

7


A törvény értelmében a gyermektartasdij felulirja a szülő szükségleteit, a kotelezettnek saját tartasa kárára is fizetnie kell.

szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Igen, 9es én is így tudom
szept. 15. 18:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!