Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 13 éves lányunknak lett egy...

13 éves lányunknak lett egy 18 éves barátja. Kicsit sok a korkülönbség, mert egy 18 éves már nyilván mást szeretne, mint a 13 éves. Eltíltani nem akarjuk őket, de hogy akadályozzuk meg, hogy butaságot csináljanak?

Figyelt kérdés

Este meddig maradhasson a fiú nálunk, időközönként nézzünk rájuk, hogy mit csinálnak a szobában?

Lehet, hogy ezek másnak egyértelmű dolgok, de nekünk most jól jönne néhány értelmes, segítő, támogató hozzászólás.



szept. 6. 07:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, ezt megtiltanám. Milyen beteg 18 éves akar 13 éves gyerekkel kapcsolatot?


A tesómnak is 14 éves barátnője volt mondjuk 18 êvesen, de na, ő nem is volt százas.

szept. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

6.!

Mi is gondoltunk arra, hogy külső segítségre lenne szükségünk ennek a dolognak a helyes kezeléséhez.

Úgy érezuük elakadtuk.

A két fiatal egy közös tragédia folytán került előbb baráti kapcsolatba, majd most már szerelemről beszélnek.

szept. 6. 09:30
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senki nem aludhat, főleg nem ellenkező nemű udvarló. Nem átjáróház és szálloda az otthonunk. Munka után nyugalomra vágyik az ember. A kiskorú lányom pedig biztos hogy nem járhatna ennyivel idősebb fiúval. Egyébként pedig nem mindenki ribit nevel
szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én ebben a történetben pár éve a kislány nevelőanyukája vagyok, nem rendelkezem azért teljes beleszólással, de én is helytelenítem ezt a kapcsolatot, ha nem pusztán barátságról van szó.
szept. 6. 12:54
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én ebben a történetben pár éve a kislány nevelőanyukája vagyok, nem rendelkezem azért teljes beleszólással"


Elfelejtetted, hogy mit találtál ki az előző oldalon? Érdekes, ott még nem volt szó arról, hogy csak nevelőszülő vagy (és mivel úgy látszik, nem tudod, a nevelőszülő és a mostohaszülő nem ugyanaz).


"Az első hozzászólás szerint kizárt, hogy én egy ilyen korú gyermek szülője lennék, bárcsak igazad lenne, úgy szaladnak az évek, hogy az hihetetlen!"

szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

A nevelőszülőt úgy értem, hogy az apa felesége vagyok, de szerintem nem ez a lényeg a történetben.

Napok óta őrlődünk, bevontuk a nagyszülőket is, hogy mit tegyünk.

Az biztos, hogy mikor én ennyi idős voltam nálam szó sem lehetett ilyesmiről. Ha több véleményt hallgatok meg abból talán egy reális hozzáállást tudnék kialakítani magamban.

szept. 7. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!