Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy nő nem szereti a...

Ha egy nő nem szereti a gyerekeket, akkor ez változhat, ha lesz sajátja vag, inkább ne is legyen?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nőként egyszerűen nem szeretem a gyereket...idegesít, ha masok gyereke üvölt a közelemben, ha rokon gyerekét kell dícsérgetnék, hogy jajjj de cuki (inkább oda se megyek), meg ha sír vígasztalgatni, ez nekem nyálas.


Ez baj? Nőként sokan néznem rám ezért furcsán. Az újszülöttek meg az iskoláskorú gyerekek már okés.


szept. 3. 22:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Van egy 2 éves fiam. Világéletemben nehezen viseltem a gyerekeket, de sajátot egyszer akartam.

Nos, most annyit változott a képlet, hogy a sajátomat imádom, minden más gyereket ugyanúgy nehezen viselek :D

Vannak azok a gyerekek akik túl harsányak, vagy agresszívak, azokat kifejezetten nem szeretem, meg vannak a csendes-kedvesek, tőlük csak feszélyezve érzem magam.

Jelzem, hogy amíg nem született meg a fiam, a környezetemben egy gyerek sem volt soha (nyilván az iskolás éveimet leszámítva).

szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%

Változhat. Változik.


Utáltam minden gyereket. Nem értettem szót velük, nyálasnak és taknyosnak tartottam őket.


Ez egy vonásnyi autizmusnak és a szenzorosságomnak volt köszönhető.


A saját gyerekem imádom születésétől kezdve. Mindent megtennék érte és meg is teszek. Nem undorodom semmitől.


De idegen gyerek most se jöjjön ide 🤣🤣🤣🤣. Hát na. Ilyen vagyok.

szept. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
22%

Hát normálisnak semmiképp nem normális. Az ember, főleg a nő, ösztönösen aranyosnakkell hogy találja a kisgyerekeket . Nyilván nem tehetsz róla hogy te nem (gondolom), de manapság túlságosan normalizálja a társadalom a gyerek ellenességet.

Téged vigasztaltak kicsinek? Vagy mit tartasz nyálasnak? Ha rajtad múlna pl csak te lennél ott és mondjuk elesne egy 2-3 éves kisgyerek, akkor hagynád sírni pl?

szept. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
8%
Egyébként elszomorító olvasni, hogy az én harsány kisfiamat mennyien megvetik magukban, csak mert nem egy zárkózott görcs mint itt sok nő. Pedig emberileg már 3 évesen 100x értékesebb mint sok ide kommentelő.
szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%
13# 14# egyetértek, borzasztó, merre tart a világ, hogy ártatlan gyerekeket tartanak idegesítőnek, visszataszítónak, nyalasnak az életkori sajátosságaik miatt..bár itt sokan írják, hogy saját gyerekkel más, de sajnos erre semmi garancia nincs. Szerintem aki ennyire nem bírja elviselni más gyerekeit, az ne vállaljon sajátot, mert simán tönkreteheti az életét, lelkivilagat szegénynek. Akkor az maradjon a szabad, csendes életénél, és talán nem szüli meg a milliomodik olyan kérdést, hogy miért érzi tehernek az anyaságot, amire százan bologatnak. :(
szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
17%

Genetikai zsákutcák szerintem.. túlfejlett az orvostudomány más utat kellett találni a természetes szelekciónak.. megoldotta a természet, a sok meleg, travi, meg gyerekellenessel 😆

Ami végülis oké ilyenre is van szükség, de minek propagálni mintha valami hú de vagány dolog lenne, meg egyedi?

szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem erősen függ ez attól is, hogy milyen gyerekek vannak a környezetedben.

Nekem nincs tesóm, a rokonsággal nem tartjuk a kapcsolatot, gyakorlatilag úgy nőttem fel, hogy baba, kisgyerek sosem volt a környezetemben. Amíg ismerősök nem szültek. Sok gyerek tényleg katasztrófa, már bocsánat az érintettektől. Hisztiznek, követelőznek, a szülők mindenben próbálják kiszolgálni, de nevelés noku. Mikor a boltban visítanak az szörnyű. Mikor csicskáztatják a szüleiket az elkeserítő.

Viszont ismerek egy családot, ahol abszolút jól nevelt, kulturált gyerekek vannak, pedig hárman vannak tesók. És a szülők sem kiégett, idegileg kimerült zombik, hanem élik az életüket, kettesben is csinálnak programokat, van szabadidejük. Ők visszaadják a hitem, hogy ma is lehet még nevelni és lehet ezt normálisan is csinálni. Sokáig egyáltalán nem arartam gyereket, épp ezek miatt a negatív jelenségek miatt.

De megértelek, sajnos szerintem is több a rossz példa.

szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
63%
Kedves utolsó, arról megint csak a liberalizmus tehet 🤷🏽‍♀️
szept. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!