Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy nő nem szereti a...

Ha egy nő nem szereti a gyerekeket, akkor ez változhat, ha lesz sajátja vag, inkább ne is legyen?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nőként egyszerűen nem szeretem a gyereket...idegesít, ha masok gyereke üvölt a közelemben, ha rokon gyerekét kell dícsérgetnék, hogy jajjj de cuki (inkább oda se megyek), meg ha sír vígasztalgatni, ez nekem nyálas.


Ez baj? Nőként sokan néznem rám ezért furcsán. Az újszülöttek meg az iskoláskorú gyerekek már okés.


szept. 3. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Én ugyanez vagyok és nálam a sajátjaim mások lettek a szememben, de továbbra sem vagyok egy ősanya típus. Szeretem a szabadidőt is nagyon. A többi gyereket továbbra sem szeretem.
szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Első vagyok. Én az újszülötteket sem szerettem.
szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Sosem volt kisgyerek a közvetlen közelemben: egyke vagyok, uncsitesók messze laktak stb.

Így sosem tudtam szót érteni gyerekekkel, inkább feszélyezve éreztem magam a társaságukban, rosszabb esetben egyenesen idegesítettek.

De ettől még sosem tettem le arról, hogy legyen sajátom, és eddig valóban más :)

Most 2 éves lesz lassan, őt teljesen jól kezelem, sőt, már a játszin meg egyéb helyeken is elvagyok néha más gyerekekkel is. Ettől függetlenül továbbra sem imádom őket válogatás nélkül, néhány gyerek igazán idegesít továbbra is, de ez van, felnőttek közül sem szimpi mindenki :)

szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

3. vagyok, én sem kedvelem az újszülötteket sem, kifejezetten nem szépek általában 🙂 Meg a kisiskolások között is van számomra idegesítően erőszakosan okoskodó, aki cseppet sem aranyos.

Szóval te lehet jobban viseled őket, mint gondolod 😀

szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem garantált, hogy változna ez a saját gyerekkel. Hiába mondják ezt néhányan, mindenki más eset. Én pl nem bírnám mi idegileg, mert nem olyan típus vagyok, nekem kell a csend, nyugalom. Nem bírnám, ha állandóan üvöltene egy gyerek vagy 100-szor kéne neki valamit elmagyarázni újra és újra. Még egy pár órát el vagyok gyerekkel, de otthonra nem kéne. A gyereknek is jobb, ha olyan helyre érkezik, ahol szeretik. Nem kell mindenkinek gyereket vállalnia.
szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Én is így vagyok vele. Te a sajátomat imádom.
szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

Én is így vagyok. A csecsemôket, totyogókat nem szeretem. Két gyerekem van, és nem voltam elolvadva tôlük csecsemôként. Inkább csak elvoltam velük. De szerencsére nem maradnak azok! A nagyobb már 8 a kisebbik 5 éves, már kis értelmes, vidám gyerekek. Egyre könnyebb és jobb velük.

Szerintem nincs ezzel baj. A gyerekeid felnônek és a gyerekeid maradnak 30, 40, 50 évig, és ebbôl csak 4-5 év a picikor. Jobb így, mint azon keseregni, hogy még babázni akarok, és de kár, hogy megnõttek.

szept. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Kevés gyereket szeretek. Ettől függetlenül mindig is szerettem volna sajátot.

A sajátjaimat imádom,.de továbbra sem szeretem , csak limitált kiadásban más gyerekét. 😂

szept. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Én hülye felnöteket nem birom,

Meg neveletlen gyerekeket

Babákat togyogokat szeretem azok aranyosak tudnak általába lenni


Nekem 3 gyerekem is van .


viszont a zajt ricsajt már nem szeretem de én már közel 48 éves vagyok mikora gyerekeim születek még birtam ricsajt.

Most már nem Mert munkahelyemnek hét Minden napján napi 8 órában zajban dolgozom.

szept. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sem hiányzott a hátam közepére sem sokáig egy gyerek. Aztán egyszer csak elkezdtem vágyni rá. De én sem vagyok az az ősanya típus, a sajátomat szeretem, a többit meg elviselem. Egyébként én is úgy vagyok vele, és ezt nekem pszichológus is mondta (akkor még nem volt gyerekem), hogy inkább az iskolás korú gyereket tudom elképzelni. A babák persze édesek, de az óvodás kortól tartok, de hát az csak pár év 🙂 (még pici a babám)
szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!