Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Posztolsz képeket a gyerek(eid...

Posztolsz képeket a gyerek(eid)ről online? Ha igen, hogyan véded őket?

Figyelt kérdés

Csak privát sztoriba?

Arcot cenzúrázva?

Aggódsz azért, hogy valami perverz mit csinál a képekkel?


Volt esetleg konfliktus abból, hogy idős rokon akarta posztolni a gyerek képeit, aki nem gondolt bele, hogy ez mivel járhat?



Anno a 90es-2000es években amikor én voltam gyerek, készültek rólam és a tesókról, kádas, stradolós, kajálós stb fotók. Sőt, egy részük fel is került a netre.


A szülők mai generációjának ugye már több esze van ennél?



szept. 2. 18:33
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%
Én sztároknál amúgy tökre megértem ezt, így biztonságos... De amikor a "noname" falusi / kisvárosi anyuka, akinek igazából mindenki ismeri a gyerekét, arc-kitakarással tölti fel a fotókat a közösségi médiába, az nettó szánalmas. 😀 Lerí, hogy divatból csinálják, mert más értelme nincs. :)
szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
Mitől kell őket megvédeni?
szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

A sztárok/celebek gyerekeit megértem, hogy kitakarják, ha nem akarják hogy lépten nyomon felismerjék őket. Egy gyerek még nem tud ilyen szitukat jól kezelni és érheti emiatt hátrány is (mert sok a bunkó).

Az átlag anyukánál ezt a kitakarósdit túltolt dolognak érzem.

szept. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Azt megértem, hogy a sztárok nem mutogatják a gyerekeiket. Azt nem értem, hogy akkor miért csinálnak úgy, mintha mégis? Ez a mutatom is, meg nem is. Ha úgy döntött nem mutatja, akkor ne mutassa. De akkor mit értelme a semmit nem mutató képeknek?
szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Azt én se tudom 🤷‍♀️ pontosabban de… az egó, dicsekedni azért szeretne.
szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!