Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kalász vezetéknévhez melyik...

Kalász vezetéknévhez melyik női név lenne a legjobban passzoló?

Figyelt kérdés
Nevek: Hanna, Petra, Luca, Ilona, Karolina, Gizella, Alíz, Abigél, Adél, Flóra, Liza, Amina, Kincső, Csenge, Vanessza, Hédi, Hedvig, Norina, Boróka.

aug. 21. 06:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Luca,Liza,Nóra,Tímea.
szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a Petra jól hangzik vele.

Karolina túl sok, túl egyformák a hangzók.

Kezdődjön mássalhangzóval, magánhangzóval nagyon egybefolyik (nekem pont ilyen nevem van, folyton figyelnem kell, hogy lassan mondjam.)

szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jól hangzik: Hanna, Petra,

Semleges: Luca, Flóra, Kincső, Norina, Boróka

Nem tetszik: Ilona, Karolina, Gizella, Alíz, Abigél, Adél, Liza, Amina, Csenge, Vanessza, Hédi, Hedvig

szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a Flórát vagy Hannát adnám, mert nálam eleve listásak - bár nagyon gyakoriak.

Hédit nem adnám, mert nekem az becenév, a normál változatát adnám inkább bármelyik ilyen önállósult becenévnek.


Amivel nekem nem hangzik jól a fentiek közül ez a vezetéknév: Karolina, Gizella, Alíz (holott egyébként olyan név, amit adnék is, de nagyon hasonlít a vezetéknévre és nekem nagyon üti azt), Vanessza, Boróka. A többivel jó vagy elmegy kategória nekem.

szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!