Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érzés fiús anyukának...

Milyen érzés fiús anyukának lenni? Az igaz, hogy a fiúk többet ellenkeznek és feleselnek, mint a lányok?

Figyelt kérdés
aug. 11. 12:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55%
A fiúkkal könnyebb általában.
aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
43%

Jó érzés. Energikusabbak lettünk a gyerekek mellett. Jönnek-mennek (két fiú) és anyás volt mind a kettő, de persze nem túlzottan. Nem nyafkák, nem sikítoznak mint némely kislány- ezt egyáltalán nem bánom. Nem kényeskednek. Mindegy nekik milyen ruha van rajtuk, csak menjünk játszani.

2 évesen már ciki volt a nagyobbik kezét fogni a játszótéren, ha meglátott másokat,ő ilyen vagány típus. A kisebbik bújósabb, csendesebb picit.

De értelmesek, érdeklődőek is minden téma iránt kb.

aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%

Havonta fölteszitek ezt a kérdést, mindig leírják rá az ellenpéldákat, ill. megírják, hogy ez habitus kérdése, vagyis teljesen véletlenszerű. Ami egyébként épeszű ember számára eleve nyilvánvaló személyes tapasztalat nélkül is.


Nem tudok másra gondolni, mint hogy az üzemeltetők írnak ki ilyen kamu kérdéseket, hogy kicsit növeljék a válaszok számát.

aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%

Én vagyok a lány gyermek a családban, és határozottan én voltam a nehéz eset. Még nevelési tanácsadóba, gyermekpszichológushoz is jártak velem óvodás koromtól kezdve.


Kamaszkoromban pokoli voltam, néha sírt is miattam édesanyám. Pedig ránézésre egy "cuki, helyes kislány voltam"....



A fiúval nem volt gond, talán 1-2 bunyón, gyerek csínytevésen kívül, ami nagyjából átlagos, minden gyermek rosszalkodik valamit.


Tehát nem, nem a fiúkkal a nehezebb! Kolléganőmnél a 16 éves fiú a könnyebb eset, a 14 éves lányával szenved.

aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
33%
A fiúk sokkal anyásabbak, mint a lányok. Anyaként a lány gyerekkel többet súrlódnak általánosságban, mint a fiaikkal, erre egy rakás közvetlen példát látok a környezetemben. Ostoba és megalapozatlan önnyugtatás az egy lányos anyától,hogy azt írja ide hogy a lányával majd felnőttkorában együtt járnak arcpakolásra, fürdőbe, ott lesznek majd az unokák is, stb amit ide irt az egyik válaszoló. Erre egy nagyon csúnya ellenpéldát tudnék most ideírni, de hosszú. Maradjunk annyiban, hogy egy lánynak is lehet irdatlanul nehéz természete és egy fiúnak is lehet simulekony, alkalmazkodó személyisége, aki nem örökké a feszkót keresi mindenben, és szereti az anyját. Szerencsére a legtöbb fiús szülő akit ismerek nagyonis jókat programozik a felnőtt fiával!
aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Sztem attól is függ, milyen nemű testvére van, ha van. Nekem van 3 fiam, már nagyok, nem volt könnyű sose. 2 évente születtek, állandóan megy köztük a versengés.
aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
51%

Már bocs, de nem a neme dönti el, hogy milyen egyéniség lesz valaki! Hamarabb nézném meg, kitől vállalok gyereket, ergo, milyen az Anya milyen az Apa, mert 80-90%ban rájuk hasonlít majd az utód, valami biztosan lesz benne belőlük! És nem pedig a neme fogja eldönti, ki mennyire lesz kezelhetetlen vagy mintagyerek!

Milyen érzés fiús szülőnek lenni? Hol nyugis, hol nagyon aktív, eleven. De semmiképpen sem rossz! Egyetlenegy lányos anyával nem cserélnék, maximum remélem, ad majd az élet nekem is egy kislányt a már meglevő kisfiam mellé, aki rajongással imád mint az anyját és én is őt!

aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Babaként a lányokkal egyszerűbb. Jobban alszanak, jobban esznek, kevesebbet betegek. Általában, persze nem minden esetben.

A többi meg személyiségfüggő.

aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ezek szerint nem nehezebb a fiúkkal, sőt. 😁
aug. 11. 19:14
 20/23 babyboom567 ***** válasza:
100%
A kolléganőmnek 5 fia és 1 lánya van,meg 4 fiú unokája.Azt mondta, hogy az összes fiúval együtt nem volt annyi gond/baj,mint az 1 lánnyal.
aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!