Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen erzes lesz visszamenni...

Milyen erzes lesz visszamenni dolgozni?

Figyelt kérdés
3 ev utan terek vissza a munkahelyemre 6 oraban fogok dolgozni. Van aki igy dolgozik es emlekszik milyen volt? Tanacsokat szeretnek kerni mire figyeljek mi az amire erdemes elore felkeszulni?
2023. aug. 8. 06:31
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nagyon jó volt felnőttek között lenni végre. Másnak meg tragédia, negyed óránként hívta a nagyszülőket hogy szeme kicsi fénye alszik-e rendesen.
2023. aug. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Szar, de nem azért mert aggódtam a "szemem kicsi fényéért". ;)

Hanem azért, mert munka mellett nagyon nehéz volt összeegyeztetni mindent. Nagyon kevés idő jutott a gyerekekre, még kevesebb a háztartásra. A home office segített. Nekem nem hiányoztak a "felnőttek". Utálok bejárni az irodába.

2023. aug. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Két hét alatt belerázódtunk, semmi extra nem volt. Szerintem hosszú idő után visszamenni nehezebb, de nem megoldhatatlan, sokan csinálják. Nekem is hiányzott a társaság és hogy más területen is hasznosnak éreztem magam. Bevallom hogy nem elégített ki az otthonlét, a gyerekek "hálátlanok", úgyhogy jól is esett egy kis azonnali visszacsatolás.
2023. aug. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Én már várom,hogy visszamehessek..

Fiam 16 hónapos,és ha lenne a közelben bolcsi,biztos beadnam(a kornyekunkon nincs,az egyetlen amiről tudok,30 km-re van tőlünk,és nincs jogsim.a faluból pedig az egyetlen busz abba az irányba reggel hatkor megy,tehát a bolcsi kizárva)

2023. aug. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szr. Hiányzik és én is neki. Mire hazamegyek fáradt vagyok, kevesebb a turelmem és a munkahelyi stressz sem utolsó. Nekem nem hiányzott a felnőtt társaság, tokeletesen boldog vagyok a gyerekem tarsasagaban.
2023. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó, en kiegyensúlyozottabb vagyok mióta dolgozom, nekem jobb érzés hogy változatosabban telnek így a napok. De 6 órában vagyok és így mindenre jut idő. Teljes munkaidőben szerintem nem bírnám jól.
2023. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kevésbé jó. A reggel totál káosz. A munka utáni bevásárlás/főzés/háztartás elveszi azt a kicsi időt is amit együtt tudnánk minőségileg tölteni.

Én szerettem otthon lenni vele 3 évet, így nyilván más nekem, mint aki alig várta hogy menjen.

Nekem eddig voltak változatosak a napok, most totál monoton.

Hiányzik :/ de sajna nem lesz kistesó.

2023. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!