Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen erzes visszamenni...

Milyen erzes visszamenni dolgozni 3 ev utan?

Figyelt kérdés
Foleg azok valasza erdekelne akik nemreg es 6 oraba mentek vissza. 2 tapasztalatot latok magam korul, akik utaltak visszamenni es akik pihenesnek eltek meg. Izgulok hogy en hogyan fogom megelni. (Irodai munka tempos sokat kell figyelni es sokat kell tanulni).
2023. szept. 30. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Majdnem 6 év kihagyás után mentem vissza most szeptemberben. Őszintén: nem vártam. Bár a gyerekeimtől picit már hullani kezdett a hajam, nekem ez egy korszak végét jelentette.

Aztán eljött a szeptember és olyan kisimult és kiegyensúlyozott vagyok, mint a gyerekek születése előtt. Van energiám hozzájuk (mert ugye már nincs velük 24 órám), van időm magamra (napi bevásárlások is egyszerűbbek) és a házimunkára.

Nekem nagyon jól jött, pedig tényleg nem az voltam, aki epekedik a gyerekmentes időért.

2023. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Sokkal többmindenre lesz időd, még akkor is ha ez hihetetlennek tűnik. Míg az ember otthon van, csak úgy elmennek a napok, de mikor dolgozol sokkal de sokkal jobban szervezel és több mindenre marad időd. Csak elképzelni nehéz, de mikor már benne vagy, az lesz a természetes.
2023. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Szuper ezeket olvasni 🥰 en is hasonloan vagyok most mint amit 1 irt. Inkabb nem varom mert en szerettem a gyerekemmel az egyutt toltott idot. De igazabol nem tudom hogy mennyire faraszto vagy nem, mert 3 ev alatt annyira megszoktam mint a biciklizest. Koszonom kicsit most erot adtatok nekem hogy talan megsem lesz olyan szornyu
2023. szept. 30. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Én 4 órára megyek dolgozni,én is várom.
2023. okt. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

6 év után mentem vissza 1,5 évvel ezelőtt és utálom.

Nem a munkát, mert olyat csinálok, amit szeretek. Kihívás is van benne, folyamatos fejlődés, munkatársak is viselhetők, DE

semmi időm nincs. Állandóan csak rohanok (a wc-ből írok). Lakás szalad, alig van időm a gyerekekre (heti háromszor az apjuk hozza-viszi őket).

Igaz, 8 órában mentem vissza, de összvissz 10 percre van a mhelyem. Ami lett volna 6 órában, ott az ingázással elment volna annyi, hogy 8 óra legyen.

Egy 4 órás fix, vagy egy 6 órás home office kellene.

2023. okt. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én majdnem 5 év után mentem vissza (2 gyerek) 6 órába. Nem volt fárasztó, inkább csak szokatlan az elején. De sajnos létszám leépítés miatt elküldtek, most 8 órában vagyok máshol. Így kissé nehezebb, mert 4 után rohanás oviba, és mire haza érünk...
2023. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
A valaszokra en is kivancsi vagyok...fel ev mulva megyek majd vissza dolgozni egy teljesen uj munkahelyre, nagyon szorongok miatta mar most. Egeszsegugy raadasul, ugy erzem minden tudasom elvesztettem es kvazi ujra meg kell tanulnom mindent (vervetel stb...). Ezt a reszet nem varom en sem, es neha mar most forgolodom emiatt este. Probalom ugy felfogni, hogy jo lesz ujra emberek koze menni es mas kihivasokkal szembenezni, mint ami a baba korul van, a javamra valik majd hosszu tavon.
2023. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Sztm attól is függ kinek milyen munkája van.
2023. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!