Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Számotokra nem gusztustalan...

Számotokra nem gusztustalan dolog az,hogy a szülők nem szólnak rá a gyerekre,hogy azok ne nyúzzák az állatokat?

Figyelt kérdés
Mert jaj szegény gyerekre tilos rászólni...
jún. 20. 10:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

#20


8 éves voltam te… hogy mondhatsz ilyet? Attól még hogy neked nem úgy hozta az élet hogy nem lehet, nem kell irigykedni.

jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
71%

21. 8 éves voltál. És?

Mi nem lehet? Ha gyerekre érted, akkor mellélőttél, nem nem lehet, hanem nem akarok, soha nem is akartam:) sem én, sem a férjem. Kell a francnak.

Miért, olyat hogy lehet mondani, hogy egy élet feláldozható? Még ha az egy állaté, mondjuk pl egy kiskutyáé is. Ennyi erővel te is feláldozható vagy. A tiéd is csak egy élet.

jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%
Na mindegy is, ne fáradj további kommentekkel, nem fogom látni, ilyen alja " emberekkel" nem vitázom. Törlöm is a kérdést.
jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Valami nagy bajod lehet hogy idézőjelbe teszed az ember szót. Mintha nem lennék az a szemedben….

Elég beteg, hogy te korlátoznád, elvennéd mástól a gyerekét csak mert nem az ideális világképed szerint neveli valaki a gyerekét.

Az is beteg, hogy nem tekintesz embernek, csak mert máshogy látom a világot és a fontossági sorrendet az életben.

jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

11es, az én szememben a kutyámnak több joga van mint neked vagy a neveletlen maugli kölködnek.


Gondolom azt se bánnád ha odamennék és megrugdosnám a gyereked hiszen erre való nem igaz?

jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

#25 Igen, a szemedben. De mi magyarország törvényei szerint élünk…


Sértegess nyugodtan… nem ismerlek, nem tudom ki vagy így nem tudom komolyan venni.


Egy szóval sem mondtam hogy oda kell menni kutyákhoz és megrugdosni őket. Kizárólag önvédelemből vagy mások védelme érdekében kell ezt tennünk. Ezt mondtam. Szerencsére jog ebben az esetben minket véd - embereket.


Javaslom inkább vidd olyan helyre sétáltatni a kutyádat ahol kevesebb gyerek van ha nem tudod megnevelni a kutyádat hogy embert ne bántson ha pl. megfogja a farkát egy kiváncsi, tudatlan, kisgyerek.


Érdekes módon a macskám is tudja hogy nem szabad bántani a kisbabát ha az meg akarja őt fogni.


Neveld meg a kutyád, de kinézem belőled hogy te külön képzed kisgyerek támadásra, azok alapján amiket itt írsz…

jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

"hogy embert ne bántson ha pl. megfogja a farkát egy kiváncsi, tudatlan, kisgyerek."

És mégis miért fájna a szülőnek megtanítania a "tudatlan kisgyereket" arra, hogy hogyan kell az állatokkal bánni? Egyáltalán milyen felnőtt lesz a gyerekből, ha azt a minimumot sem tanulja meg, hogy emberként hogyan kell felelősen bánnunk az állatokkal, akár a háziállatokkal, akár a vadállatokkal? Persze, hogy nem kell a gyereknek automatikusan mindent tudnia, azért van ott a szülő, hogy neveljen.

Engem még neveltek, pedig nem vagyok olyan vén a 34 évemmel. De amilyen gyerekviselkedési példákat szinte nap mint nap lát az ember, az elég elkeserítő (és nem csak a gyerekek állatokkal való bánásmódjában). Teljes szociopátia, egoizmus, erőszakosság. Ijesztő belegondolni, hogy ezek felnőnek.

jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!