Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Számotokra nem gusztustalan...

Számotokra nem gusztustalan dolog az,hogy a szülők nem szólnak rá a gyerekre,hogy azok ne nyúzzák az állatokat?

Figyelt kérdés
Mert jaj szegény gyerekre tilos rászólni...
jún. 20. 10:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

Gratulalok, emberekkel egyenlő joga ne legyen a kutyátoknak? Mit problémázol ezen? Ez csak egy állat.

Nekem is van házi állatom, etetem, gondoskodok róla, aranyos, de bármikor feláldoznám a gyerekemért.

jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%

11. Felőlem lehetne egyenlő joga, de nyilván nincs és nem is lesz, így nekem ( nekünk) gazdá(k)nak kell megvédeni az ilyen gyökerektől mint te és a farok/fülhúzogató és egyéb fajdalmat okozó, allatkínzó/állatgyilkos pszichopatáktól mint te és a fajtád.

Ha te feláldozhatónak tartasz pl egy állati életet, csak mert nem ember ( mindegy, hogy miért) szimplán ne legyen állatod. Az a szegény állat jobban is jár.

Nincs olyan, hogy "csak" egy állat. Ennyi erővel te meg csak egy " ember" vagy, elvileg, bár alap emberi tulajdonságokkal mint pl emberség, érzelmi intelligencia, empátia és hasonlók, még csak nem is találkoztál.

Csak mert sajnos az emberi fajba tartozol, attól még nincs jogod más életek felett rendelkezni. Undorító.🤮

jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
#12 sosem kínoznék állatot, nem ezt írtam. Le lehet nyugodni.
jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
69%

13. Nem, de csak feláldoznád, vagyis megölnéd. Szimplán csak mert nem ember. Attól még egy élet!

Nyugodt vagyok, szimplán megírtam, hogy az ilyennek akkor nem való semmilyen kisállat, aki így áll hozzájuk. Ennyi.

jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyenek nem szülőnek valók csak pottyantottak egy gyereket akit lehet majmolni vagy ráhagyni mindent. Ha a te háziállatodról van szó, nyugodtan rászólhatsz a gyerekre, hogy óvatosan bánjon vele vagy hagyja békén mert nem szereti. Meg fogja kapni vagy karmolni. A neveletlen gyerekeket sem szeretem, pláne ha még a szülőnek áll feljebb. Nem vagyok a terror híve, sőt! Utálom. De egy gyerek is tudjon viselkedni normálisan szociális környezetben és pont. Állatokkal és emberekkel szemben is. Ha ennyit nem tudnak tenni a szülők a gyerek intelligenciája érdekében nekik lesz később rosszabb.
jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%

De, én úgy látom mostanában az lett a divat, hogy minden rá van hagyva a gyerekre. Üvöltötte, visítoznak a boltban ledobják magukat a piszkos padlóra, ahol más a koszos cipőjével járkál és ott vergődnek...sokszor anyuci, meg apuci meg egy szót nem szól erre, hagy csinálja. Sok embernek nem lenne szabad gyereket "nevelnie" ,mert totálisan alkalmatlan. Mondom ezt úgy, hogy én legalább belátom, hogy az vagyok, bár nekem meg türelmem, idegrendszerem se lenne ehhez.

Nagyon kevés következetes szülő van, aki tényleg neveli is a gyereket. Múltkor láttam egy gyereket, aki kérdezte, hogy megvehetnek-e valamit és az anyja mondta, hogy most nem és visszarakta hiszti nélkül. Felüdülés volt ilyen értelmes gyereket látni, nyilván az ő szülei tudják is, hogy kell nevelni.

jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
#16 majd azt pont te döntöd el hogy ki nem nevelhet gyereket ki nem.
jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
17. Sajnos nem ő dönti el, pedig jobb lenne, mert a mai szülők többsége csak kisz*rta a kölykeit, de csesznek megnevelni, ezért kell az embernek rájuk szólni hogy pl ne pofátlankodjanak oda és ne bántsák, ne nyúljanak a kutyáinkhoz ha látnak, pláne ne okozzanak fájdalmat, mert rosszul járnak. Ha már a szüleik nem tanították meg hogy kell viselkedni.
jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

#18 okoskodhatsz, de sosem lesz igazad. Minden gyerek más, nem mindegyik születik szolgalelkűnek, félénknek. Én pl. ilyen gyerek voltam.

Költözz el, ahol nincsenek emberek. Semmi empátia nincs benned, veszélyes dolog valóban ezek a dolgok, de neked is ilyen szituációban a gyereket kell védened ha rátámadna egy állat. Engem kiskoromban megtámadott egy kutya, tök hirtelen a semmiből előtermett. Addig kellett volna rúgnom amíg mozog, de kis félénk kutya sajnáló gyerek voltam. Felnőttként jöttem rá hogy nagy szerencsém volt hogy túléltem.


Nem provokáltam, nem is láttam, szerintem a gazdája szabadította ránk. Beteg.

jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

19. Persze biztos nem provokáltad... tudod messziről jött ember azt mond amit akar. Utólag mondhatod hogy nem provokáltad, de nem mindenki fogja elhinni:). Kár hogy nem ráncsált meg jobban. Megérdemelted volna.

Nekem semmi közöm más gyerekéhez, tartsa távol az anyja apja, én nyilvánvalóan kutyámat fogom védeni a kis görcsöktől akik bántani akarják. Empátia azok irányába van bennem, aki meg is érdemli. Egy kölök aki fájdalmat okoz a kutyámnak nem érdemli meg és pont. Babusgassák a szülei, ha már nevelni nem sikerült. Amúgy meg ott élek ahol akarok:), szerencsére nem te határozod meg.

jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!