Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Számotokra nem gusztustalan...

Számotokra nem gusztustalan dolog az,hogy a szülők nem szólnak rá a gyerekre,hogy azok ne nyúzzák az állatokat?

Figyelt kérdés
Mert jaj szegény gyerekre tilos rászólni...
jún. 20. 10:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
de
jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%

Milyen szulok? Mert ugye ennyire altalanositani nem lehet es nem is erdemes.

Ha a kornyezetedben van ilyen, szolj ra te akkor a kolyokre, ha a szuloknek ennyi esze van :D

jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyonis!
jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%

Az. A legszebb, amikor vadidegenek házában is ezt csinálnák.

Pl eladásra hirdettem a házamat, és minden kölykös háznéző ilyen volt. A kis tetvek meglátták hogy van macskabútor, rögtön elkezdtek futkátozni, keresni a macskát/rámásztak volna a bútorra. Nyilván én voltam a bunkó hogy reflexből rájuk ordítottam, és megkértem a szülőt hogy fogja meg a gyereket vagy menjenek ki a házból. Ez nem állatsimogató, a bútorok meg 100+ezerbe kerültek, nyithatják a pénztárcát ha hozzá ér valamelyikhez a gyerek.

3 ilyen volt, utána nem is engedtem be senkit gyerekkel. Nincs annyi xanax a földön, hogy ezeket elviseljem.

jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Dehogynem. Amikor belecsimpaszkodnak a nyomorult állatba, mert az már menne (menekülne), de a hülyegyerek nem akarja, mert még simizni akarja. 😩
jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Dehogynem, felforr tőle az agyvizem. Legszívesebben ráüvöltenék a gyerekre. Többek között ezért sem engedem gyerekeket a kutyám közelébe. :)
jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan vannak ilyen szülők.

Én kicsi korában 2 nagyon fontos dolgot tanítottam meg a gyereknek.

1. A könyvekkel szépen bánunk, nem firkáljuk, tépjük, szépen kell lapozni.

2. Idegen állathoz csak engedéllyel nyúlunk és akkor is max simi. Semmi cipelés, farok-fül tépés.

Ha a családtagok cicájával játszott és megszegte a szabályt, akkor szét lettek választva. 1,5 évesen már szépen tudott játszani a könyvekkel és az állatokkal is.

jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a tervem, mint a hetesnek, csak még folyamatban van a tanítás, mert még csak 21 hónapos :)

A könyvek még veszélyben, de az állatokkal már jobban megy, bár egyszer nem voltam résen, és megtaposott egy cserebogarat, annak sem örültem...

Kiegészíteném annyival, hogy én a felesleges növénycibálást sem szeretem, lehet adott helyzetben réti virágot szedni (akkor vázába tesszük), lehullott dolgokat nézegetni, szedegetni, de cibálni a fát/bokrot sem szabad, nemhogy a virágoskerteket.

jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Az állat erre való
jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

9. Nézz a tükörbe és köpj egyet. Inkább te vagy erre való, meg az ilyen gyökerek mint te.


Igen. Undorítóak az ilyen szaporodók. Csak azért írom így, mert csak a normálisak szülők. Azok akik normálisan nevelik is a gyerekeiket, hogy ne bántsanak állatokat.

Én volt hogy rászóltam egy ilyen kölyökre, aki odaszaladt és már nyúlt a kutyám farkához " had húzzam meg" felkiáltással. Az anyja nézte és közben pofázott valakivel, de nem szólt volna rá a kölykére...

Azt mondtam neki, hogy ha meghúzod a farkát, leharapja a kezed, mert fájni fog neki, és akkor visszatámad. El is szaladt a kis neveletlen görcs sírva. Az anyja meg jött hőbörögni😂😂😂 neki is megmondtam ugyanezt, és hozzátettem, ha már ő b***szik megnevelni és rászólni a kis szaporulatára, akkor nekem kell, mert még a végén szegény kiskutyám lesz a hibás aki csak megvédené magát a fájdalomtól amit az ő kölyke okozott volna neki.

Erre már nem tudott mit mondani és szépen elkullogott.

Egyébként jól nevelt kutyám van, és soha nem harapott meg senkit, inkább menekül a gyerekek elől, ( meg is értem) de az utcán pórázon volt, akkor nem tudott volna elszaladni sehova tőle. az ilyen neveletlen kölyköket muszáj valamivel elijeszteni.

jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!