Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pulzoximéter vagy légzésfigyelő?

Pulzoximéter vagy légzésfigyelő?

Figyelt kérdés

Melyik a megbízhatóbb?

A pulzoximéter azért jött számításba , ha esetleg a fészekben vagy mellettem ( ezen most ne akadjunk fent) szundítana el akkor is használható , a légzésfigyelő viszont a kiságyhoz kötött. Sokak szerint viszont az a biztosabb.

Szerintetek? Tapasztalatok?

Köszönöm.



jún. 3. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tartanád a pulzoximétert az ujján? Szerintem ez nem praktikus. De amúgy létezik pelenkára csiptethető/bokára adható légzésfigyelő. Szerintem ilyet keresel :)
jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevered őket.

A pulzoximeter az oxigént nézi, szívbetegekeknek kötelező a vétele. ( személyes tapasztalat sajnos.) amit te keresel az a pelenkára csiptetheto légzésfigyelo. ☺️

jún. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj igen! Bocsánat szóval a kis lábfejére felcsatolható kis zokni szerűségre gondoltal!
jún. 4. 03:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Van lábra rakható pulzoximéter jellegű babafigyelő.

Mi azt használtuk, mert együtt aludtunk, illetve az ágyhoz tolt és azzal összenyitott kiságyban aludt, amihez szintén nem jó a légzésfigyelő.


Teljesen elégedettek voltunk vele.

jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Melyiket ajánlanád?
jún. 4. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Owlet Care a neve a miénknek én csak ezt ismerem :)
jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!