Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki milyen légzésfigyelőt...

Ki milyen légzésfigyelőt használt?

Figyelt kérdés

A kisfiunkkal 2 lapos angelcare légzésfigyelőnk volt, de a leírásában is szerepelt, hogy max 12 cm-es matracon használható. A mi matracunk pont ennyi volt, plusz lepedő és hálózsák és már nem működött rendesen. Állítottam az érzékenységén, mindent próbáltam, de folyton bejelzett, pedig direkt figyeltem, nem mászott le róla, szépen szuszogott és random bekapcsolt.

Ezért gondoltam, hogy esetleg veszünk pelenkára csíptethető figyelőt, csak az meg gondolom hason alvásnál pl nem használható. Ha olyan lesz esetleg, mint a bátyja, máshogy nem is fog aludni, ő most 3 évesen is pocakon alszik (a férjem is :) ).

Szóval nem tudom milyen lehetőségek vannak még.

A másik problémám, hogy nála kipróbálnánk a babaöblöt is, de úgy hallottam az is bezavar a légzésfigyelők működésében…



2023. febr. 27. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Babysense pro2-vel kezdtük. Az nem vált be a 140x70-es ágyba, a 10 cm-es hideghab matraccal. Sok volt a téves riasztás. Milian 3 laposra váltottunk. Ez hibátlanul teljesít, pedig még egy pehely babapaplan is van a matrac és a gyerek között. A babaöböllel úgy tudom akkor problémás a légzésfigyelő, ha az öböl csatlakoztatva van az ágyhoz, mert akkor a te légzésedet is figyeli. Nem tudom milyen ágyatok van, és milyen az öböl, lehet hogy lehet úgy csatlakoztatni, hogy a fekvőfelületek ne érjenek össze. Vagy ha felhúzod az öböl oldalát, akor nem kell okvetlenül csatlakoztatva lenni az ágyatokhoz.
2023. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Semmilyet, mert nem volt rá szükségünk.


(Csak velünk volt hajlandó aludni egy szobában.)

2023. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Baby control mindkét fiúnál.
2023. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Baby controlt, és ajánlom is, hogy olyat vegyél, ami orvostechnikai eszköz. Nekünk két lapos volt, nagyon jó és érzékeny eszköz. Bár csak pár hónapig használtuk, mert együtt aludtunk utána.
2023. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Semmilyet.
2023. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A rácson volt csak? Esetleg próbáld meg alátámasztani, vagyis a rácsra tenni valami fix lapot (osb lap, laminált lap, akármi), arra az érzékelők, majd a matrac.

Ha fészket használtok, akkor mehet a matrac, arra a laminált lap, rá a szenzor(ok), lepedő és fészek.

Babycontrolt használunk a kiságyban, öbölben egy egylapos angelcare-ünk volt. Én mindkettőt szerettem, nem riaszttottak feleslegesen.

2023. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

A babaöblöt ágyhoz rögzíthető formában gondoltam eredetileg, de akkor ezt még át kell gondolnom.

Igen, nálunk csak a rácsokon voltak, megpróbáljuk ezt az alátámasztást akkor a kiságyban, hátha így már jó lesz és ezt a Babycontrolt is megkeresem. :)

2023. febr. 28. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, én is javaslom, hogy valami legyen a rácson és arra tedd a lapokat.

3-as voltam.

2023. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!