Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vittétek már kivizsgálásra a...

Vittétek már kivizsgálásra a gyereket azért, mert megszólalt a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi lett az eredmény? 4 hónapos a lányom.
2023. máj. 22. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeres lenne, akkor elvinném. 1-1 légzéskimaradás normális, és arra ugye bejelezhet a készülék.

Egyébként felnőtteknél is van légzéskimaradás, alvási apnoe.

2023. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk az első 2 hétben 2x riasztott. A második alkalommal ott álltam egy lépésre a kiságytól és láttam, hogy szuszog a picim (napközbeni alvás volt). Nem vittem sehova és nem is fordult elő azóta, most 6 hónapos. Valószínűleg csak nagyon felületesen szuszogott és nem érzékelte.

Hívd fel a gyerekorvosod hogy mi a teendőd.

2023. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte nekünk többször jelzett. Először nem jól volt beállítva, aztán többször volt hogy tényleg nagy szüneteket hagyott a légzésben (de ezt kinőtte), ilyenkor vagy a zajra vagy a simire minden oké volt. Volt hogy lemászott az érzékelőkről, vagy volt, hogy merült az elem, azért jelzett. De olyan is volt hogy nem tudtuk mi volt az ok.

Kivizsgálásra én is gondoltam még az elején de végül nem vittem, mivel egyik kockázati tényező sem állt fenn nálunk amit a bölcsőhalálhoz írnak, időre született, egészséges, nem dohányzunk stb. Illetve napközben normálisan vette a levegőt. Szerencsére minden rendben van vele.

2023. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi megkérdeztük a gyerekorvost, miután jó párszor bejelzett és adott beutalót a Heim Pálba egy hónapos korában. A kórházba be kellett vinni az otthoni figyelőt és alatta volt az ottani is - persze a mi AngelCare-ünk a kórházban is vijjogott, a kórházi figyelő viszont nem. Már ebből is sejtettük, hogy minden ok lesz, de vizelet/vér/EKG stb is rendben volt. Nem látták indokoltnak alváslabort. Azóta ovis nagyfiú.
2023. máj. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!