Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyozitek a haztartast gyerek...

Gyozitek a haztartast gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Hogyan osszatok be az idotoket hogy mindent megtudjatok csinalni? A babam 10 honapos, nagyon aktiv es igenyli a tarsasagomat. Kisagyban, allokaban stb. ritkan van el, muszaj neki a foldon lenni, maszni, felallni, jonni menni. A gondom foleg az, hogy a szuleimnel lakunk oreg hazban, amig epitkezunk, ezert nemminden ugy van kialakitva ahogy en azt szeretnem. Nagyon sok cuccunk gyult ossze amivel szinte tele a haz. Eppen ezert nemmerem letenni a kicsit csak ugy a foldre hogy menjen, mert minden tele van, pl. Radiator, butorok, babaholmik es nemmindig latok be egyik szobabol a masikba. 2 percen belul szetverne a fejet. Igy viszont nagyon sokat kellene mellette lennem, es nemvegzem el a dolgomat.

Ugy erzem hogy ez miatt folyamatos nyomas nehezedik ram, mivel anyamnak sem tetszik ez a helyzet. Nem erti hogy miert nem hagyom benne a kisagyba a babat, hisz majd eljatszik maganak. (Ahogyan valamikor regen az o gyerekeiis.)

Kezdem tenyleg azt hinni hogy csak en vagyok ilyen lehetetlen es tenyleg ennyire rosszul csinalok mimdent.



jún. 1. 12:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szelektálni kell

Ami nem kell mehet a kukába.

El tudom képzelni mi van ott, ha a gyereket nem mered letenni a földre...

És igen, normális körülmények között élünk, így győztem a hazimunkat, amíg a gyerekem a lábam alatt molyolt pl a konyhában amíg főztem..

jún. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!