Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tároljam a cumisüvegeket?

Hogyan tároljam a cumisüvegeket?

Figyelt kérdés

Első babám lesz. Nem tudom amúgy mikor szokás a cumisüvegeket sterilizálni, most vagyok 36 hetes.


De arra gondoltam már most megcsinálom, csak ha a fertőtlenítéssel kész vagyok, utana hol és hogyan tároljam a cumisüvegeket?

Tegyem őket egy-egy kiszacskóba és tegyem be a gyerek cuccai közé?



máj. 24. 13:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk mi az hogy valamit bem lehet vinni???

Hat baszki én vagyok az anyja, és ha én cumit akarok neki adni akkor azt adok, mondhat csecsemős Böske akármit.

A kórház nem kiképzőtábor, hogy utasítgasson meg majd ő eldönti kaphat e tápszert az ordító gyerekem. Ahhoz sincs köze ha nem akarok szoptatni, meg úgy semmihez...azért álljon már meg a menet, nekem ő nem főnököm meg semmi, max tanácsot adhat amit vagy megfogadok vagy nem.

máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
70%
Csá! Gratulálok az első babádhoz! Általában azt szoktuk javasolni, hogy a cumisüvegeket sterilizálni lehet a babád érkezése előtt vagy amint megérkezik a kicsi. Ami a tárolást illeti, jó ötlet az, hogy fertőtlenítés után tartsd az üvegeket egy tiszta, száraz helyen, lehetőleg a gyerek cuccai közelében, hogy könnyen hozzáférhess, amikor szükség lesz rájuk. A kiszacskó ötlete szintén jó megoldás lehet, hogy tiszták és védettek legyenek a por és egyéb szennyeződésektől. Remélem, segítettem! 💡🍼
máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Felesleges voltegvenni előre, es főleg felesleges 3 db. Ha szükség is lesz rá lehet azt a fajtát amit vettél el se fogja fogadni. Sterilizálni is teljesen felesleges előre, nem marad steril, mindig használat előtt kell.

Tápszert nem lehet egy újszülöttnek csak úgy adni, hogy bemegyek a boltba és veszek valamilyet, a gyerekorvosnak kell felírnia. Amikor a gyerekorvoshoz kiválasztja melyik legyen számít, hogy császárral vagy természetes úton született, hányadik hétre, milyen súllyal... Ha később kapja akkor addig kiderül, hogy hasfájásra, bukásra, szorulásra hajlamos-e, ezekre mind-mind más típusú tápszer lesz a jó, nem az amit te most 36 hetes terhesen levettél a polcról, mert épp akciós volt.


Nem fog éhen halni a gyerek addig amíg elmegy a férjed kiváltani az orvos által felírt típust, és elsterilizálod a cumisüveget.


(Amúgy a mikrós sterilizáló tényleg nagyon jó)

máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

Hát utolsó, jó nagy marhaságot mondtál. A gyerekorvos nem végez ám ilyen kutatást, van preferált tápszere amit minden babànak felír elsőre (és gondolom ami után a gyógyszerlátogatók jutalmazzák..) ami ha bejön jó, ha nem skkor tippmix jelleggel ír mást.

De amúgy bemegyek a dm-be és veszek amilyet akarok, ki tiltja meg? Ha ennyire tudományosan kellene kiválasztani nem árulnàk vény nélkül, nem?

máj. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
35%

Hat 23, pedig én úgy csináltam

Bementem a boltba és megvettem az első tápszert ami szembe jött velem, mivel anno 10 éve a környékünkön egyetlenegy bolt volt nyitva vasárnap, ahol egyetlenegy fajta tápszer volt.

És sürgősen kellett.

Meg jó,hogy Nem éheztettem a gyerekemet hétfőig, esetleg keddig amíg fogadott az orvos.

Utána sem csinált vizsgálatokat, sőt, azt se tudta milyen tápszert eszik a gyerek.

máj. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

23, amikor a hülye okoskodik 🤣

Ez nem jött össze...

máj. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!