Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tároljam a cumisüvegeket?

Hogyan tároljam a cumisüvegeket?

Figyelt kérdés

Első babám lesz. Nem tudom amúgy mikor szokás a cumisüvegeket sterilizálni, most vagyok 36 hetes.


De arra gondoltam már most megcsinálom, csak ha a fertőtlenítéssel kész vagyok, utana hol és hogyan tároljam a cumisüvegeket?

Tegyem őket egy-egy kiszacskóba és tegyem be a gyerek cuccai közé?



máj. 24. 13:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%
Miért akarod már most sterilizálni? Majd ha kell pár perc alatt kész a művelet. Nekünk 5,5 hónaposan kellett, addig volt tejem. De nem egyik pillanatról a másikra kell előkapni, mert nem az életetek múlik rajta. Tápszert is tök felesleges előre vásárólni. Ha látja az ember, hogy nincs tej vagy elapad, akkor sok helyen kapni már. Amikor nekem elapadt a férjem ment kora este és vett egy dobozzal, majd azután az orvos írta már ki.
máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%

Elso gyereknel meg sterilizalgattam 2-3 naponta olyan 4 honapig. Aztan a padlot nyalogatta szoval befejeztem. De masodik gyereknel mar semmit nem sterilizaltam csak elmostam.


Mindketto csodalatosan fejlodik es el…:D

máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%
Tenyleg hagyd, 10 perc alatt ki lehet fozni, ha nagyon kell szules utan. Addig siman kibirod nelkule.
máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj ,hogy kibontottad,mivel a kórházba is vinni kell magaddal!Adnak tápszert ,amíg nem indul meg a tejed.Az én kislányom nem kapta be,csak szopizott kitartóan éshamar beinndut a tejem.Ha kifertőtleníted,tedd be a poharak közzé kiszáradva!Semmi baja sem lesz!
máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Melyik kórházba kell vinni?

Nem rosszindulatból, de én ilyet még nem hallottam, eddig úgy tudtam mindenhol a szoptatást preferálják, csak végső esetben adnak tápszert.

Pécsett szültem és hamarosan megint ott fogok, de a kórház által írt listán véletlenül sincs cumisüveg.

máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Pesten a soén szültem.Engem ott lecsesztek,hogy miaz,hogy még nem kértem tápszert?!Mondtam ott van,kértem,de nem fogadta el a pici.A Szent Istvánban mondjuk barátnőm már sírva könyörgött,hogy adjanak tápszert mert nem bírja ahogy üvolt a kisfia.Amúgy az én lányom 14 hónapos és még mindig szopik.
máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
65%
Nalunk nem hogy cumisuveget, cumit sem lehet vinni. Tapszeres potlashoz fecskendot adnak, vagy kis kavespoharat. Enyem amig el nem apadt a tejem, cumisuveget nem is latott. Amikor a 6 hetes kontrollra mentem az apja is sved itatobol etette meg lefejt anyatejjel.
máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Kórház függő!Jobb ha a kérdező utána kérdez!
máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nalunk adnak tapszert, de poharbol itatjak oket. Ezt ajanlom en is inkabb, sved itatot vigyen ha nem lenne a korhazban, cumisuveg helyett, ha kell a potlas.
máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom miért kell lepontozni,csak mert a sotén adnak tápszert!😅🥴Menj be ,kérdezd meg.Akkor is azt mondom,inkább vigyen a kérdező,mint ne és kelljen.
máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!