Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ,szólt már rá valaki...

Anyukák ,szólt már rá valaki a gyerekére és vagy annak barátaira hogy miért kell annyira letolnia a nadrágját/nadrágjukat hogy a boxere 2/3-a kint legyen? (17-18 éves korosztály)

Figyelt kérdés
Tinédzser korosztályról beszélünk ,ki az aki találkozott hasonló szituációval ,hogyan szóltatok/szólnátok a srácnak ,srácoknak, úgy hogy inkább vicces legyen a szituáció nőként,mint bunkó.

máj. 9. 16:51
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédod viselkedése nagyobb bunkóság, mint a fiad fenékmutogatása. Utálom az ilyen élettelen, maradi felfogású embereket. Innentől kezdve én is letolt gatyával közlekednék az utcában.😁

A fiamnak egy szót sem szólnék, ha engem nem zavarna. Ha téged nagyon zavar, hogy ki mit gondol, akkor mondd meg a fiadnak, hogy "Engem nem zavar, hogy letolt nadrággal jársz, de nem tennéd meg légyszi, hogy legalább az utcában felhúzod, hogy ne szólogassanak be a szomszédok?" Bár ezzel azt üzened a fiadnak, hogy a bunkó, begyepesedett szomszédok véleményét előrébb veszed, mint a személyiségének kiteljesedését.

A szomszédnak mondanám meg inkább udvarias hangnemben, hogy ez már nem az a vilàg és az ő korában ő is lázadt biztos a maga módján csak kicsit másképpen.

jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!